• paylaşımlar kaliteli de alta yazılan yorumlarda insanlar ya teyze oğlu, ya sınıf arkadaşı ya elti ya kayınço.

bi gereksiz samimiyet falan yorum yapsan arada kayboluyor. ya da ben kendimi mahalle maçına dahil olamamış ve kenarda kendini göstermek için takla atmaya çalışan çocuk gibi hissediyorum bilemedim şimdi.

neyse ne diyorduk. kafa iyi, uzun yazılar, klişeler yok. tutar bura bro.
  • mizaha farklı gözden bakan bir facebook sayfası. bayılarak takipteyiz.
  • faceboook'un en kaliteli sayfası.
  • bir çok seçenek arasından kalite ile sıyrılan facebook grubu.
    (bkz: kafaların yakın olması)
  • (bkz: #43342552)
  • biri bunlardan videoları alıp onedio'da paylaşım yapıyormuş. admin de o kişinin tweeterini paylaştı, şuna sövün diye.

alta da biri "ne ağladın ha" gibi bir şey yazmış ve o yorum da 5 beğeni aldı diye bidaha paylaşım yapmayacağını açıkladı admin.

yazarken sıkıldım, adam bide bunu kafaya takmış ciddi ciddi. düşün.
  • içeriklerini beğendiğim sayfa.
    hoş, içeriklerin bir çoğu oradan buradan arak, kaynak da göstermiyor bu sayfa fakat yeni dünyada durum böyle. sen çal, sen kazan. content is the king.

ancak bugünün 10 kasım olması hasebiyle öyle güzel yardırıyor ki aklım almadı bir türlü. helal olsun! ahahaha
  • kafaların taşşak gibi olduğu takip edilesi sayfa.
  • yalan yazan tarih utansın falan bunlardan daha iyi bir espri anlayışına sahip. en azından daha sakinler ayı gibi ergen siniri yok.

şu cami'de kalorifer kazanı patlaması sonucu ölen kişi haberini ''where is your god now'' diye paylaşmaları falan mesela, çok asi çok sıradışı hell olsun knq.
hesabın var mı? giriş yap