• kaleci-oyuncu özelliğinin bir maça damga vurmasının üzerinden geçen 9. senede, kendisini saygıyla hatırladığım(ız) -sizin yerinize de hatırladım- futbolcu.
  • bugün 17 nisan kaleye geçmek istiyor insan!

üşüyoruz pancu reyiz.

kadıköy panteri
  • 37 yaşında, halen oynuyor efendim durduramıyoruz. rapid bükreş'in kapitanosu. bu sezon şu ana dek ligde de 2 golü var. valencia deplasmanındaki performansını hala unutamadığımız kartaldır ayrıca.
  • bazıların zannettiği aksine şike iddiaları kendine degil eski takımı cordobaya yapılmıştır.beşiktaşın haşmetli topcularındandı resmen takımı dimdik hale sokmuştu.disiplinli çevik bir topçuydu.unutmadık pancu başkan.
  • pancu benim şampiyonum. ilk aldığım formada onun adı yazıyordu. öyle pazardan aldığımız kıytırık bi forma ama nasıl değerli o vakit. zaten para mara yok o formayı nasıl aldırdım bilmiyorum. fener maçında kaleye geçip o topları kurtardığında benim şampiyonum olmuştu. radyodan dinliyoruz gene maçı tabi. pancuyu hayal ediyoruz topları kurtarıyor gol yemiyor. spiker beşiktaşlıydı muhtemelen, öyle bi maç anlatıyorduki zihnime kazındı o heyecan. hem kaleci hem golcü. ne güzel adamdın sen. özledik.
  • türkiyeye gelen en yetenekli oyunculardan biridir kanımca. çok zeki bir oyuncuydu ve çok iyi bir şut tekniği vardı. keşke onun gibi daha çok futbolcu gelse ligimize.
  • beşiktaş'ın bir dönem kalesini de korumuş futbolcusu.
  • her fenerbahçe maçı öncesi akıllara gelen kadıköy panteri.
  • bana 2005 nisanını hatırlatan futbolcu.oyunda olduğu gibi kalede de devleşmişti.*
  • fenerbahçe taraftarının ömür boyu akıllarından çıkmayacak futbolcu.
    çok övündükleri 6-0 galatasaray galibiyeti ne ise 3-4'lük kadıköy panteri maçı da odur.

koray'ın attığı gol sonrası o stadın sessizliğini unutmak mümkün değil.

sevgiyle hatırlıyoruz seni pancu...
hesabın var mı? giriş yap