• vay amk hıyarı, işsiz ergenler ne be, sanırsın bu karıyı doktorlar, mühendisler, iş adamları takip ediyor.
  • kimsenin kudurduğunu sanmıyorum aksine zeka seviyesinin, eleştiriyi "kıskançlık", vasıfsızlığı "meziyet" olarak sınıflandıracak kadar gerizekalı bir duruma düştüğünden şikayetçi olabilirler.

insanlar aptallığı seçebilir, yüzeyselliği sevebilir, basitliğe tapabilir. bu onların seçimleridir.

ama aptallığı güzellemek, maharet gibi sunmak, yüceltmek ağır gerizekalılık isteyen bir şey.

ben danla bilic diye kakalamaya çalıştığınız neslihan damla aktepe'yi değil, bu gibi vasıfsızlığa düşmanım. aynı hiçbir meziyeti olmadan bir bok gibi babamı koysalar onun da kalbini pis kırarım. kişi ayırt etmem, çıkarır suratına çat çat vururum.

ayrıca başlığı açan hangi zirvelerde yer aldığını, görselleriyle birlikte kanıtlamazsa iki çift lafım var.
  • baslik altinda soru soranlara oc yazan maldan sonra anlam veremediklerimdir. sozluk ne hale geldi diye aglayip diger yazarlara oc yazmak da ironi olsa gerek. ne bos ve nefret dolu hayatlariniz var yahu.
  • ağızları köpüklüdür, sanırım.
    çok feci dans ediyorum şu an, danlaymış ekşiymiş hepsi yalan.
  • sorsan hepsi doğru iletişimden kibarliktan falan yana. bir meydan dayağı atmadıkları kaldı...
  • bakın her şeyi anlayabilirim.ama tek bir şeyi hala daha anlayabilmiş değilim bu ülkede.neden kraldan çok kralcılık yapılıyor gerçekten çok merak ediyorum.ha danla’nın yaptığı iş beni ilgilendirmez orası ayrı mesele tanımam etmem.
  • ajdar bu kadından daha yararlı olur sözlüğe hiç değilse makina mühendisliği okumuş.
  • meritokrasi için bir darbe de sen indir.
    (bkz: engelle) (bkz: başlıklarını engelle)
hesabın var mı? giriş yap