• bugunlerde uzgun yazar.
  • bir bale entry'si ile başlayan tanışıklığımızın edebiyata saracağına ve daha da önemlisi sararken beni bu kadar şaşırtacağına inanamadığım yazar. dikkatinin mühendis zekasından geldiğini çözdük tamam. eh peki tüm bu dikkatin aynı duygularda yoğunlaşmasına kaç puan vermeli? benim yazdığım bir romanı, nasıl olur da benden daha iyi özümser halen anlayabilmiş değilim. işin burasında devreye alkol girecek, ben yerleri ayırtıyorum. *
  • coca cola nin formulu başlığında saçma sapan yazılar yazıp, yine aynı derecede yorumlar yapıp, gerçekten içinde böcek olduğuna inananlara verdiği cevapla aslında tam da içimden geçenleri yazmış yazar. kendisini takdir ediyorum. bu güzel, akıl dolu cevap için teşekkür ediyorum.
  • birlikte fütursuzca tahıl tükettiğimiz insan. 2012 genel seçimlerini bekliyoruz.
  • 1 eylül - 17 eylül 2009 tarihleri arası manu taraftarı olan yazar. bir futbol takımını sorgusuz sualsiz sevme becerisine sahip insanlardan, onların sevdikleri takımı sorgusuz sualsiz sevmeme özgürlüğüne saygı duymalarını bekler.

(bkz: 15 eylül 2009 beşiktaş manchester united maçı)

kapak editi: kendisi manchester united'ı desteklemeyi bırakmıştır. beşiktaş'ı kendi sahasında yenemeyen takımı neylesin..
  • eti güzel yapan, içi güzel arkadaşım.
  • şimdi bakıyorum da 26 nisan 2009'daki uzakdoğu filmleri zirvesinde tanışmışım bu adamla. çok sık olmasa da görüşüp şahane muhabbetler yapmışız, yemekler yemişiz. görüşmek için istanbul'da dahi kıtalar aşmam yetmemiş, bir keresinde şehirler arası yollara bile düşmüşüm.

kendisinin yıllar önce gittiği bir yere gideyim dedim. anladım ki adamın tahammülü de, tevazusu da hayli hayli aşıyormuş beni. saygı duymamak elde değil.
hesabın var mı? giriş yap