• çok da şey etmeyin. biraz okumuşu ekşide entry giren halkımdan enstantaneler. siz çok mu farklı olduğunuzu düşünüyordunuz?
  • takım tutar gibi parti tutunca böyle oluyor.
  • ayak üstü şirk koşulmuş.
    benden alınan vergilerle bu avantacı aç köpekler besleniyor.
    çok üzülüyorum, çok üzgünüm.
    nice badeci hocalar bunların karınlarını kızlarını bunların gözü önünde badelesin rahatlasın bu yavşaklar.
  • ağlanacak halimize güldüren güzel kanalın yeni videosudur. bu kanalın 3-5 videosunu izleyince ülkeye dair bütün umudunuzu kaybedebilirsiniz -hala umut denen bir şeyiniz kaldıysa tabi. bi yandan aşırı eğleniyorum izlerken ote yandan sinir krizi geçiriyorum. ülkede timarhanede yaşar gibi yaşıyoruz. bu video da onu özetler nitelikte yine.
  • turkiyenin özeti olmuş. cahillik ne güzel, adamlar uçuyor resmen.
  • ne izledim lan ben?
  • her konuda aşırı fanatiklik bu tip sonuçlar doğurabilir. burda da her iki kesimden insanlar var ve uç nokta fanatikliğe sahipler maalesef. bu tiplere bakarak herhangi bir görüşü yermek veya övmek amaçsız. ne herşey söylenildiği kadar kötü ne de herşey söylenildiği kadar iyiye gidiyor.. ülkemin en büyük sorunlarından birisi de bu aşırı fanatiklik.
  • 15 saniye kadar dayanabildim. izleyip çok güldüm diyen arkadaşlara helal olsun. çelik gibi sinirleri varmış.

yalnız gülünecek bir durum göremedim. türkiye'nin sonraki 50 yılına yön verecek zihniyetin yansıması olmasından dolayı güldürmekten çok ağlatan bir video desek daha doğru olacakmış gibi.
  • niye gülüyorsunuz bu adamlar ülkeyi yöneten adamı seçiyor. ağladığım videodur.
  • oy verdikleri partilerden bağımsız olarak tüm insanlarımızın ne kadar cahil ve vahşi olduğunu gözler önüne seren video.
hesabın var mı? giriş yap