• iki çocuk yetim kaldı...

kendisine iyilik yapan taksiciyi canice oldurmus bir cani.

ırki, milliyeti hic onemli degil herkes kendi yaptiklarindan sorumludur. bunun irkla ilgisi yok. bu arkadasi yetistiren annesi babasinin vermedigi insalik, sevgi bunun sorumlusu!

fakat bunun gibi bir orospu cocugu ben daha omru hayatimda gormedim. 40 orospu araya gelse bunun gibi bir orospu cocugu doguramaz.

katil serefsiz.

bir insani arkadan vurmak nedir ya onur seref yoksunu pic !

1 adet orospu cocugu gorseli ! ya anani mi siktiler be pic ofken kime bakislara bak sikik

https://www.facebook.com/delil.aysal/about

https://www.instagram.com/delil.aysal/
    https://www.instagram.com/aysal.delil/

zihniyeti

yakalandi!

https://www.youtube.com/…8nxq&ab_channel=cumhuriyet

ek bilgi/soru
    bilenler bilir 3 yil once aysal soyisimli biri karisini oldurmustu link ya bunlar cete mi ayni aileden mi bilmiyorum.

konuyla ilgili hikaye:

devesiyle birlikte çölde yürümekte
    olan bir bedevi, güclükle yürüyen,
    susuzluktan dudaklar kurumus bir
    adama rastlamis. adam bedeviyi görünce su istemis. devesinden inmis
    ona su vermis. suyu içen adam birden bedeviyi iterek deveye atladig gibi kaçmaya
    baslamis.
    bedevi
    arkasindan bagirmis:
    "tamam, deveyi al git ama senden bir ricam var. sakin bu olayi kimseye anlatma!"
    bu istegi tuhaf bulan hirsiz biraz
    duraklayip, nedenini sormus:
    bedevi demis ki; "eger anlatirsan, bu her yere yayilir ve insanlar bir daha çölde muhtaç birini görünce yardim
    etmezler."

son hikaye:

yüzemeyen bir hayvan olduğunun farkında olan akrep, bir gün nehrin öte yanına geçmek zorunda kalır. ne yapacağını düşünürken kıyıda pinekleyen kurbağayı görür.

akrebin kendisine yanaştırığını fark eden kurbağa korkudan suya atlayıp uzaklaşmaya başlar. akrep yalvaran bir ses tonuyla sorar:

“kurbağa kardeş; karşıya geçmem gerek. beni sırtında taşır mısın?”

kurbağa büyüyen gözleriyle cevap verir.

“daha neler? beni sokup öldürürsün!”

“olur mu?” der akrep. “o zaman ben de suya batar, boğulur, ölürüm”.

kurbağa biraz düşünür ve akrebe hak verir. kıyıya çıkar, onu sırtına alır ve karşı yakaya doğru yüzmeye başlar. yolun yarısında ensesinde bir sızı hisseder. vücudu hızla soğumaktadır. kolları, ayakları hissizleşir. beraber dibini boylayacakları suya batarken son nefesinde sorar:

“hani sokmayacaktın akrep kardeş?”

akrep mahsun, mahcup, çaresiz cevap verir:

“ne yaparsın kurbağa kardeş; ben akrebim, huyum bu.”
  • malum ırka mensup pkk sempatizanı katil.
  • işinde gücünde bir taksiciyi o saatte -kendisinin o tipine rağmen - almasına karşın onu arkasından 3 kez kalleşçe sırtından vuran katil.
    allah senin binbir belanı verecek.
    ayrıca kendisinin pkk sempatizanı olduğu da ortaya çıktı, bunların gerçekten alayı böyle lan.
  • ismini cismini siktiğimin şerefsiz köpeği. vurduktan sonra üstünü ararken can çekişen adamla dalga geçip tokatlamış bir de aşağılık pislik. yaşattığından daha kötü şekilde ölürsün umarım.
  • pkklı kalleş! kurşuna dizilmelidir.
  • (bkz: barda)

tam olarak hakettiği şey bu filmin sonunda gizlidir.
  • bunu doğuranın besleyenin yedi sülalesinin gelmisi geçmişi terörle mücadele tarafından sorgulansın.

bunu zaten yaşatmazlarda , bunu doğurup besleyeni, bunun gibi piçleri sokağa salmasinı engellemek lazım.

her dölünü attıran baba , her doğuran ana olamaz.
  • malum akıbetini sabırsızlıkla beklediğim insan demeye dilimin varmadığı yaratık, akşam akşam kan sıçrattı beynime.

not: yaşanan olaydan dolayı kürtleri hedef göstermek doğru değil arkadaşlar sakin olalım ne kadar kızgın ve öfkeli olsak da. bunu gördüğü yerde böcek gibi ezecek kürtler de var.
  • buraya salak salak kürt, ırkçılık saçmalığı yazmayın. adam kürt olabilir. fakat bir çok kürt işinde, gücünde, merhametli aile hayatı yaşayan ve ülkeyi seven insanlar var. bu orospu çocuğu başka bir boyut.
    gelen mesajlar üzerine edit :arkadaşlar pkk ve türevi kürt ideoloji, bölücülük ve türklere karşı düşmanlık içerisinde olan kürtler başka bir amaca hizmet ediyor ve bunların arkasında bazı devletler var.. normal vatandaş olan kürtler benim kardeşimdir.sapla samanı ayırmak lazım.
hesabın var mı? giriş yap