• ilk iki yıl geri ödemesiz olarak 700 milyon dolar kredidir.

yani 10 yıllık kredinin ilk iki yılı ödeme yapmayacaklar.

neden mi iki yıl? çünkü seçimler o zaman bitiyor.

tüm t.c. vatandaşlarının bu pazartesi günü ilgili bankaya giderek benzer kredilere başvurmaması için bir sebep göremiyorum.

iyi ki varsın ziraat bankası.

kaynak
  • kobi'ler, nispeten büyük firmalar patır patır dökülürken verilen kredidir.

seçim çok çetin geçecek ki aydın doğan'ı yıldırıp malına mülküne el konuldu.

cnn türk tipi soft muhalefete dahi tahammülleri yok.
  • şerefsizliğin bu kadarı! o kredi ile kaç kobi kurtulacak, kaç yeni işletme kurulacak, kaç küçük esnaf çalışanlarının evine ekmek götürmesini sağlayacakken yıldırım demirören’e veriliyor... iki yıl geri ödemesiz hemde... 700 milyon
    yediyüzmilyon
    7yüz milyon
    700.000.000
    yazık, yemin ediyorum yazık. medya tekel artık.
    muhalefet konuşamıyor. 2019 seçimlerinden şans.
    eğer bu seçimler de kaybedilirse çok büyük bokun içindeyiz haberiniz olsun.
    herşeyi boşverip neden böyle olduğunu biraz sorgulasa bu amk akçomarları, belki başımıza gelecek, götümüze girecekleri anlarlar...
    dolar 4 euro 5 oldu, benzin 6 tl
    altının gramına girmiyorum bile. ekmeğin gramajı düştü fiyatı arttı.
    sanayi tipi doğalgaza %9.75 zam geldi.
    elektriğe gelen zammı söylemiyorum bile...

birileri artık şu dönen oyunu anlasın ya, anlayın artık allah’ın belası çomarlar!
  • en son ülkece komple battığımız zaman çomarların söyleyeceği şey de "kandırıldık" olacaktır.
  • (bkz: hell yeah)
  • ziraat bankasi seni hic uzer mi patron?
  • bir tür duyun-i umumiye görevi gören varlık fonundan verilmiş kredidir. akp nin artık iyice gözü kararttığının göstergesidir. ayrıca işler ters giderse demirören grubunu da koca bir iflas beklemektedir. zira doğan yayın grubunun el değiştirmesi, aynı zamanda susması, yandaşlaşması, niteliksiz hale gelmesi demektir. gelecekte hiç bir zaman bu kadar para etmeyecektir. sokak köpeklerine ekmek diye atsanız bile kimse doğan medya ya dönüp bakmaz artık.
  • zehir zıkkım olsun. 700 milyon dolar 2 yıl ödemesiz.
    devlete ne faydası var bu şerefsizlerin de devlet bankası 2 yıl geri ödemesiz milyonlarca dolar kredi veriyor? sıfırdan ne üretiyor, ne istihdam sağlıyor da bu destek veriliyor?
    istihdamsa zaten onu doğan grubu yapıyordu niye bu yükü devlet bankası yüklenir?

normal vatandaşın durumu zora girse bir ay kredi ertelemezler hemen icraya verirler ama yandaşlara 2 yıl ertelemeli milyonlarca dolar kredi verirler.

2 sene sonra da faiz siler bir daha borç ertelerler.

aynı yahudi öger telekomun türk telekom vurgunu gibi...
  • en büyük kazancı ve görevi, kredi vermek olan bir bankanın kredi verdiği için eleştirildiğini de gördü bu gözler vay aq.
    siz nasıl muhalifsiniz be utanmadan bir bankayı kredi verdiği için eleştirecek kadar utanmazsınız.
    ihtiyacınız varsa gidin belli faiz oranlarıyla size de versinler tabi ki siciliniz uygunsa.
hesabın var mı? giriş yap