• bu kavrami ortaya atıyor ve çekiliyorum. yıllar sonra belgesellerde sık sık duyarsınız.

edit: konuyla asiri şekilde bağlantılı bir madde bırakıyorum.
    (bkz: gecim sikintisi cekmenin tepkisizlige yol acmasi)
  • "bir ülkenin toplum yapısının göçmen politikaları, medya politikaları vb. politikalarla kasıtlı olarak değiştirilerek toplum içindeki birlik ve beraberlik duygusunun bozulması, ve bundan doğan ayrışmışlığın kullanılarak ülkenin istikrarsızlaştırılması/bölünmesi veya yok edilmesi durumuna verilen isim." tanımını bırakıyorum, yıllar sonra belgesellerde duyarsanız beni anar, iyi dileklerinizi gönderirsiniz.
  • türkiye'deki siyasal islamcı büyük orta doğu projesi yürütücüleri eliyle arap, fars, ermeni, afgan, paki unsurlarla gerçekleştirilen darbedir.
  • gelecek kuşaklar tüm bunlar olurken ne bok yiyordunuz, öylece izlediniz mi diye ağzımıza pisleyecekler.
  • kavram olarak bir suser tarafından ortaya atılmış ve bir başkası tarafından da tanımlanmıştır.

eminim yaşayacağımız olaylarla birlikte içi daha da doldurulacak ve bir gün tezlere, kitaplara konu olacaktır.

tebrikler!
  • km2’ye düşen aptal ve cahil sayısı dünya ortalamasının çok üzerinde olan ülkelerde görülen darbe türü.

böylesi ülkelerde iktidarı elinde bulunduranlar gaflet, dalalet ve hatta açık açık hıyanet içerisindedirler de cahil seçmen hiçbir şeyi görmez, duymaz, işitmez.
  • akp döneminde gerçekleşmiştir.
  • roma devleti gibi bugün bile hala yanına yaklaşılamayacak kalitede bir devleti bile yerle bir etmiştir.
  • karşı da çıkamazsınız isyan da edemezsiniz mazallah faşist olursunuz. ikinci dünya savaşından sonra nasıl almanlarin ellerini kollarini bağlayıp turklerle komşu ettilerse bizim de çocuklarımız afgani liberyalisi vesairesi ile ayni salincakta sallanacak

itiraz edeni de nazi diyip linç edecekler. al sana multiculturalism. al sana sinirlari kaldiralim. al sana john lennon
  • (bkz: #90836881) biz bunlari yillardir yaziyoruz, yeni ortaya cikmis kavramlar degil. bop'un parcasi olarak iran sinirindan kara mayinlarini temizlemeye niyet edenlere bakarsaniz durum daha net gorunur.
hesabın var mı? giriş yap