şükela:  tümü | bugün
 • bizim türklerin çoğu salak aq. bu çocuk gitsin sıkıysa kürtlere yapsın bu hareketi.

  bizim türkler birlik olup sesini çıkarmazsa elin piçi gelip terör estirir.
 • ahahahaha ulan el kadar çocuk sizleri ne hale getirmiş. size müstehak bu yaşananlar. birde karnını doyurmuştum niye böyle davranıyor ki filan diyor jsjshsjssbsj.

  karşıma çıksa bir tokatla amel defterini kapatacağım çocuktur.

  evet bildiğin çocuk bskshsjsgshsb
 • suriyeli ve diger pakistanli afgan ne varsa ülkeden kovulmali o ayri ama bu olayin suriyeli olmasiyla ilgisi yok. bu tipler 30 senedir var.

  daha dün izmir bostanlinin gobeginde 5-6 yaslarinda bi cocuk dolaniyordu. fiziksel temas noktasina kadar girip para istiyor (atmden para cekiyordum o an ve dibime girmeye çalişiyor)

  ben kovdum. 10 metre ötede 2 kadin ayyyy kiyamam diyip tam 10 lira verdi. 10 lira.

  şimdi o cocugun zihninde ne oldu artik? insanlari fiziksel taciz ettikçe her 10 kişiden biri eninde sonunda yüklü para veriyor. bunu kazidi aklina o çocuk artik. geçmiş olsun.

  bu cocuk 1-2 sene sonra pra vermeyen kadinlara tükürmeye başlayacak, 1-2 seneye vurmaya baslayacak para vermezsen.

  bunlari siz yaratiyorsunuz. 30 sene evvel de vardi. alsancagin gobeginde 15-20 civari cocuk dolanirdi. isimlerini dahi bilirdik artik. azıtmış durumdalardi. liseli kizlari
  kovalar tükürür vururlardi, mudahele edene biçak çekerlerdi toplu, surekli yoldan gecen kadinlarin çantalarindan cuzdan çalarlardi. ama onlara aciyip para veren yine ve yine kadinlar kızlar olurdu.

  sonra yeni bi il emniyet muduru gelip toplamişti hepsini de bitti.

  bu cocuga da surekli para vermislerdir 5-10 lira eminim. o da bu hale gelmistir. cocuga ne gosterirsen o yolda gelişirler.

  edit: instagram mesajlarini yeni okudum. tam dedigim gibiymis. cocuk gunde 500-1000 tl para topluyormuş.

  şaka gibi. dilencilere asla para vermeme (hele çocuksa) mevzusunun önemini anlamissinizdir artik inşallah.
 • bir tane velet koca üniversiteyi teslim almış. ahahahaha. yeni nesildeki ödleklik cidden çok komik. şu veletten dayak yerken büyük ihtimalle; yaaa arkadaşım ne yaptığını sanıyorsun filan diye böğürmüşlerdir ha. sabah sabah çok güldüm.
 • "acıma yetime döner koyar g*tüne."
 • ağzına 2 tane vurmazsanız, tepenize çökerler böyle. çocuk falan geçeceksin o işi.
 • https://instagram.com/…le_share&igshid=zqegajr0s663

  öne çıkan videoları izleyin bu çocuk niye bu halde anlayın . yüzü vermişsiniz vermişsiniz şimdi ağlıyorsunuz şu veletin küfürlerine gülen gerizekalı bul benide seni bir güzel tokatlayayım rahatlayayım.
 • çocuğun bu hale gelmesinin sebebi deü öğrencisi aptal kadinlar ve onların yamağı mericler.
  bir çocuğa yıllarca ilgi gösterilir sonra da o ilgi birden kesilince bu hale gelir, çoçuğun kötü olup olmaması ile alakası yok mevzunun, meselenin sorumlusu deü öğrencisi aptal kadinlar ve onların yamağı mericler.
 • duyarcılar da damladığına göre bu piçin 10 sene sonra birisine tecavüz edip, kafasını kestiği haberini okuduğunuzda şaşırıp üzülüp ah vah demeyin.

  ühü ühü ühü, ühü.
 • ulan bizlere on yıllar önce bile okulda öğretirlerdi “çocuk dilencilere para vermeyin, satıcılardan mal almayın. hem kendilerinin hoşuna gider devamlı yapar hem onu bu işe sürükleyenlerin işine gelir.” diye. iki tane sümük sevdalısı üniversiteli kız yüzünden, bütün çevre çocuğa sempatik bakmaya başlamıştır. sonra da olaylar gelişir.

  t: mağdurların kendi elleriyle yarattıkları canavar.