• bugün tayyip için ne yaptımdiye sorguluyordur. sonrası yarın hazırlık zaten.
  • 4 işlemle hayatın, varoluşun anlamını çözmekle geçiyordur. kendine x'mi diyor, yoksa 'değer vermiyor'da gözlemci pozlarında "hmmm"lıyor mu bilemiyorum.
  • allahım inşallah kasetimi yayınlamaz inşallah yayınlamaz hepsine evet dicem allahım. amin.
  • nedense hiçbir şey hayal edemediğim soru. televizyonda haber falan izliyordur herhalde , içki falan içiyorsa onu içip içmiyorsa çay kahve içip telefon görüşmeleri yapıyordur. ziyaretine eşi dostu geliyordur belki. tayyiple yaptığı işlerle iyi mi etti kötü mü etti onu düşünüyordur.
    kedi falan alabilir bence iyi gelir
  • birilerinin ne yapmak ve nereye varmak istediğini düşünmekle geçmektedir. iyi bir lider düşünür.
  • lütfen daha fazla yanlız deme bırak bunu derhal
  • kendisinin çok titiz olduğunu, wc kapılarını peçeteyle açtığını, tokalaşmaktan, insanları öpmekten hoşlanmadığını, sürekli ellerini yıkadığını duymuştum. bence uzun uzun kaynar suyun altına giriyordur..
  • bugün uzun adam için ne yaptım?yalakalıkta daha neler yapabilirim?
    sübhaneke, dinimiz amin
    yatış...
  • bir insana bekar yaşlanmasi yüzünden laf vururken ne çok insanı incittiğinizin farkında değilsiniz.
    *kimisi var çok sevmiş birini yapamamış , sonrada zaman geçmiş.
    * kimisi var maddiyat yetmemiş yada eşi dostu anne babası yok denk getirememiş.
    * çok erken zamanda eşi vefat edip ömrüne yalnız devam edenler var.
    * cinsel hastalıği-eksikliği olupta evlat hasretiyle bekar ömür yaşayan biri var altın kalpli.

stepne deriz , bekçi deriz ama belaltı bize yakışmiyor.
hesabın var mı? giriş yap