• peki (bkz: hırsızın hiç mi suçu yok?) bu paranoya hiç kimseye dedesinden miras değil. bir ardı arkası, geçmişi var. sicillerinin temiz olduğunu iddia edemezsiniz.
    seçimlerde yapılan yanıltıcı yayınlar, alıştıra alıştıra salınan rakamlar benim uygulamam değil.
  • süreci mükemmel yönettiği için? hastalık olanlar nereden kaptı şuan da hangi il deler belli değil onların temas ettiği kişilerin haberi yok bu durumdan! 5 ile başlayıp 100 olunca ne yapılacak onuda saklarlar bu 5 de olduğu gibi sende savun işte ak'ını.
    edit. 6 olmuş vaka test az yaparsan gelenleri karantinaya almazsan zaten bu kadar az olur italya bile vazgeçti testlerden vaka çok fazla diye biz de az diyoruz test yapmıyoruz ama hükümet 1 numara.
  • açıklanan sayılar ne zaman doğru oldu ki şimdi olsun? (örn:şehit sayısı,enflasyon, işsizlik vb)
  • yapılan testler yetersiz. bütün belirtileri taşısanız dahi bu testi size yapmıyorlar. sonuç olarak pozitif test yoksa yeni vaka da olmuyor ancak bu gizli vaka olduğu gerçeğini de değiştirmiyor.
  • ülkeye dürüstlük halkına saygı hak hukuk ve gerçekçilik egemen olsaydı insanlar da bu kadar paranoyak olmazdı. bak merkel’e alman halkının %70 ine coronavirüsü bulaşabilir. koçum benim. duyum almış halkıyla paylaşıyor. bizde “ hiçbir virüs bizim tedbirlerimizden güçlü değildir””peki”
    aradaki farkı göremiyorsanız, neyse bişi demiyorum ben
  • cumhurbaşkanı 36 şehit var demesine rağmen 34 şehidimiz var diyen televizyon kanallarının olduğu ülkede yaşıyordur
  • halbuki aşırı gerçekçi ! enflasyon oranlarından ders çıkarması gerekiyordu.
  • komik gelen, güldüren aynı zamanda kendisine acıdığım muhaliftir. sözlükte covid-19 başlıklarında sıkça görülen türdür. oturduğu yerden ahkam keser, laga luga yapar; ancak koskoca türkiye cumhuriyeti devletinin açıkladığı verilere inanamaz. neymiş, vaka sayıları günlük 1.000'i geçmiyormuş. adamlardaki mantığa bak lan ahahahah. demek günlük 3000, 4000 vaka olsa inanacaksınız. hatta inanmakla kalmaz sevinir bile bunlar. akılları fikirleri siyaset çünkü. covid-19 üzerinden hükümetin üzerine gelip prim kasmaya çalışıyorsunuz ama yemezler. burdan ekmek çıkmaz size, hadi naş.

ha bi de sayılara inanmıyorsanız gidin hergün hastane hastane dolaşın istatistik çıkartın. oturduğunuz yerden boş yapmayın*
  • inanan net gerizekalıdır. nokta.
  • 20 yıldır yalanın vücut bulmuş hali olanlara inanmak için en hafif tabirle saf olmak lazım
hesabın var mı? giriş yap