şükela:  tümü | bugün
  • yeni başlayacak olan cem yılmaz gösterisi
  • düsseldorf biletlerinin bitmiş olduğu gösteri.
  • (bkz: #86294299)
  • nisan ayı biletleri satışa çıkmış cem yılmaz gösterisi
  • evet sonunda biletlerim geldi. 4 adet - 30 nisan akşamına 1.kategoriden.
    şimdi ben bu biletleri almak için yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum.adam buldum olmadı, gece kalktım olmadı, biletix çalışanlarından bir kızı ayarladım bilet ayarlamak için salak çirkin kızla 3 kere buluştuk bilette ayarlayamadı.
    şimdi biletleri elde ettim. ve uygun rakam gelirse ben bu biletleri satarım. buna karaborsacılık diyorlar bence değil. fırsatçılık diyorlar bence değil. o zaman ticarette karaborsacılık. sen 3 e aldığın bir şeyi 5 e satıyorsun.
    neyse kısa keselim, çok almak isteyen varsa, güzel bir fiyata, ama rakamın çok çok güzel olması lazım bu 2 bileti satarım. piyasa da konuşulan rakamları biliyorsunuz az çok. düşünsenize sevgilinize sürpriz yapıyorsunuz. :)
    mesaj atarsınız.
  • bileti olan yeşillendirsin. karaborsacılığı desteklemem makul bir fiyattan alırım ancak
  • kısmen korsan olarak izlemek isteyenler için :

https://youtu.be/lkkdyyn6bym
  • çok istedim fakat bir türlü ilk çıktığı gün bile yan yana bilet elde edemedim. iki fazladan bileti olan beni de yeşillendirebilir mi?
  • 2 nisan’da izlediğim şov kesinlikle harikaydı.

--- spoiler ---

bu entry’i diğer bir komedyene (bkz: ata demirer) göndermelerine ithafen yazıyorum. iki tarafın da seyircisi olarak kendi seyircisini yüceltip karşı tarafınkini küçümsemesini çok yersiz buldum. sen cem yılmaz’sın. ne gerek var.
    --- spoiler ---
  • izmir için herhangi bir tarihteki iki adet bilete talip olduğum gösteri. satmak isteyenler yeşillendirebilir.