• bu 'size ne, mutlu olmuş yapmış' denilecek bir günlük hayat eğlencesi değil. ne bileyim oğlunun sünneti kızının kınası falan değil.
    türkiye'deki akademik kurumlar zaten kokuşmuş durumda. bunun sebeplerinden biri işte böyle savunmaya girerken geçeceğinden her nasılsa emin insanlar, lakayıtlık ve ciddiyetsizlik.
    bilimde gösteriş olmaz. her alanda oldugu gibi orda da kaliteni mütevazılığın belirler.
  • yavaş yavaş ucube ülkesine döndüğümüzü gösteren olay

"dayıcım birazdan giricem sen aradın mı mahmut emmiyi? benim tez işi tamam di mi? tamam o zaman bak vidyo çekcem tiktok atçam rezil olmam di mi? hehehe doğru ben rezil olma yeteneğimi kaybetmişim."
  • freak show
  • didar'ın tez savunması: "ya saçmalamayın hocam ne alakası var."
  • en iyi yorum yapılmış zaten.

(bkz: thesis shower)
  • internet öyle bir yer ki her türlü bilgi mevcut.
    didar kardeşimizin düğün fotoğrafı.
    akp milletvekilleri filan var.

https://twitter.com/…tatus/1291455980161634311?s=46
  • kahkaha atmama neden olan pek elit olay!

didar'ın çocuk yapası gelmiş aslında ama yanlışlıkla çocuk yerine doktora yapmış! ah didar ah! ah türk akademisi ah!
  • "mutlu oluyorsa yapsın" diye diye iyice her şeyin suyunu çıkaran bir nesil yarattık. görgüsüzlük, gösterişçilik paçalarımızdan akar oldu. artık nelerle mutlu olduğumuza bi dönüp baksak iyi olur. yoksa her seferinde bir üst level saçmalığın kilidi açılıyor bu mutluluk oyununda.
  • şaşırtmadı. doğunca hoş geldin didar bebek şimdi büyüyüp serpilip phd yapınca kendine böyle bir video çekmiş. didar daha evlenecek, evladını dünyaya getirecek ve daha bir sürü video... siz de didar'ı kıskanmaya devam edin...
  • "ne yapıyorum lan ben" diye sormak aklına gelmemiş mi?
    nedir abi bu?
    sünnet düğünü mü, nişan mı? kız istemeye mi gitmişler?
    ne kadar utanç verici yahu!
hesabın var mı? giriş yap