• gün geçmiyor ki yine bir şeylere şaşırmayalım.

twitter

edit: ilk link uçmuş twitter2
  • geçtiyse tebrik ederim dedirtmiştir.

size ne, sizin için sakil duruyor diye bir şeyi eleştirmeniz de benim için sakil duruyor. bana göre de saçma fakat bununla mutlu/motive oluyorsa yapsın, ne olabilir ki.
  • 10 dakika boyunca "dindarın doktora tez savunması" diye okudum başlığı. sonra döndüm 2 kez videoyu izledim " ne alaka amk? " dedim kendime. cumartesi sabahı erken kalkmanın sonucu bu sanırım.
  • savunacağı bir şey olamayacağını ispatlamıştır.
  • bu 'size ne, mutlu olmuş yapmış' denilecek bir günlük hayat eğlencesi değil. ne bileyim oğlunun sünneti kızının kınası falan değil.
    türkiye'deki akademik kurumlar zaten kokuşmuş durumda. bunun sebeplerinden biri işte böyle savunmaya girerken geçeceğinden her nasılsa emin insanlar, lakayıtlık ve ciddiyetsizlik.
    bilimde gösteriş olmaz. her alanda oldugu gibi orda da kaliteni mütevazılığın belirler.
  • yavaş yavaş ucube ülkesine döndüğümüzü gösteren olay

"dayıcım birazdan giricem sen aradın mı mahmut emmiyi? benim tez işi tamam di mi? tamam o zaman bak vidyo çekcem tiktok atçam rezil olmam di mi? hehehe doğru ben rezil olma yeteneğimi kaybetmişim."
  • freak show
  • şaşırtmadı. doğunca hoş geldin didar bebek şimdi büyüyüp serpilip phd yapınca kendine böyle bir video çekmiş. didar daha evlenecek, evladını dünyaya getirecek ve daha bir sürü video... siz de didar'ı kıskanmaya devam edin...
  • arkadaşlar videoyu izlemeden, ayrıntılara bakmadan elinizde menemene bandıracak ekmek varken bu ne lan saçma sapan bir şey demeyin.

ben videoyu izledim gerçekten saçma sapan. türkiye'deki liyakat sistemi zaten bitmiş okeye dönüyor bu arkadaş da mütüş sunumuyla o tez savunmasından yüksek not almıştır diye düşünüyorum.
  • sokratesin savunması gibidir.yani başlığı okuyunca ben önce onun gibi bir şey sandım*
hesabın var mı? giriş yap