• 1964 yılında birlik olarak kurulan, ilk yıllarında didim-söke arasında ulaşım sağlayan şirket. yapısı 1981 yılında yeni yasalara göre yeniden düzenlenerek unvanı ss 18 no lu didim birlik motorlu taşıt kooperatifi adını alır. didim'in 1990 ve 2006 yılları arasında ülkenin diğer bölgelerinden iç göç alması ve nüfusunun artması ile kooperatif 2004 yılında ismini didim seyahat olarak değiştirilir ve o sene araç filosu mevcut 39 minibüse ek olarak 5 otobüs eklenerek genişletilir.
    şirket şu anda didim'den aydın, söke, izmir, ankara ve bodrum seferleri düzenlemekte.
  • istanbul'a da gitmekte olan firma. yalnız yakın saatte izmir bitimli seferi de vardır, istanbul seferine de izmir'e giden yolcu aldığı için yanyana iki otobüs arasında mekik dokuyan izmir yolcularına yol açmıştır yakın zamanda. ancak istanbul'a da vakitlice vardık, önemli olan da bu tabi.
  • 2+1 keyf adını verdikleri otobüsleri ile ilk defa bu sene seyahat edeceğim firma
  • aydın-ankara arasında sık sık kullandığım ve her seferinde çok memnun kaldığım firma. şu an keklerini yemekteyim ve bedava kek gibisi yok dostum. acaba mı diyor insan. :)
  • sakın bulaşmayın.
  • bu sıcak yaz günlerinde koca koca otobüs firmalarının klima açmama politikalarına karşın ilaç gibi gelen firmadır. o kadar ki üstüme bir şey almak zorunda kaldım.
  • abartısız diyorum şimdiye kadarki kullandığım en iyi firma. muavinlerin nezaketinden tutun sürekli gelen ikramlara, şoförlerin trafik kurallarına uyuşlarından tutun şu kavurucu günlerde kökledikleri klimaya, yüksek tavanlı ferah araçlarından tutun koltuklarının rahatlıklarına… her şeyi çok güzel gerçekten
    bi de fiyat olarak diğer firmalara göre uygun olması şaşırtıcı, umarım böyle devam da eder

ek: yazdığım bütün olumlu şeyler ankara-aydın arasındaki yolculuk içindi ancak dönüş için aynı şeyleri söyleyemem çünkü gerçekten kötüydü. öğlen yolculuğu olduğundan dolayı daha uzun süreceğini biliyordum ama şoförler aracı çok garip kullanıp insanların midelerini ağızlarına getireceklerini düşünmemiştim.
    molalar da çok saçmaydı, normalde hep afyonda durulur ama bu sefer polatlıda mola verildi mesela. 100 km kala mola versen ne vermesen ne bas git işte zaten
    araçlar da aynı değildi, bu sefer koltuklar o kadar küçüktü ki çocuklar ancak sığabilirdi şakasız. umarım üstte yazdığım gibi bir firma olarak kalabilirler
hesabın var mı? giriş yap