• en çok kullandığım digiturk hizmetlerinden biri.

pcde, notebookta, tablette veya telefonda bir kanalı gerçekten iyi görüntü kalitesiyle heryerden izleyebilmek güzel.
    her tv kanalını 12 saat öncesine kadar gidip kaçırdığımız programları da izleyebilmek güzel.

diziler, filmler de çok iyi;
    lakin kanal d, cnntürk gibi doğan holding kanallarının olmaması çok büyük eksiklik.
  • digiturk'ün sinsi uygulaması. evet fazlasıyla sinsi hem de. mevcut abonelikleriniz dahilinde dilediğin yerde uygulamasını kullanarak arzuladığınız yayını izleyebiliyorsunuz buna tamam. ancak süper lig maçlarında işler biraz sarpa sarıyor. evde reciever aracılığı ile izlediğiniz karşılaşmayı üyeliğiniz üzerinden herhangi bir platformda (ipad, pc) açtığınız zaman, tv'de izlediğiniz maçın yayını maç bitene kadar kesiliyor ve bütün maçı mecburen açtığınız platformdan izlemek zorunda kalıyorsunuz. sakın ha yanlışlıkla tv'de izliyor olduğunuz süper lig maçını deneme amaçlı bile olsa başka bir platform üzerinden izlemeye çalışmayın. 90 dakika boyunca o platforma muhtaç kalıp, ekranda keyifle izleyebileceğiniz maçtan mahrum kalırsınız.
  • sade bir gün olarak takvimlere geçen ancak futbolseverler için bir şölen günü, gerçek bir vuslat sayılabilecek 21 kasım'ı rezil etmiş digitürk hizmeti. hafta boyunca hevesle izlemek istediğim west brom-arsenal maçını geçtim. manchester city-liverpool, real madrid-barcelona ve juventus-ac milan maçları şu an tehlikede. site desen açılmıyor. açılsa bile şifreyi kabul etmiyor. "şu an işlem yapılmıyor" mesajı gözümü seğirtmeye başladı. hulk olup isyan bayrağını göndere törenle çekmeme az kaldı.
  • orjinal dilde izleme secenegi barindirmamasi cok buyuk bir eksiklik.
  • digiturkun akıllara zarar çevrim içi tv izleme şeysi. sizi özellikle türlü türlü eklentiler kurmak zorunda bırakmakta bir dönem octo share şimdi silverlight gibi şeyler indiriyordunuz. genelde virüs programları da hep uyarı veriyordu. chrome kullanıcılarını zerre siklemedikleri ortada zira hala silverlight eklentisini zorunlu kuruyor. ayda 160 tl veriyorum bu köftelere ama müşteri hizmetleri chrome değil explorer kullanın diyor bana . istediğimi kullanırım sana ne . senin ulusal tv hizmeti tedarikçisi olarak görevin her platformda çalışan eklenti kullanman. ayrıca explorer nedir ya microsoft bile yediği haltın farkına varıp spartan'a geçiyor ama digiturk hala geçemiyor. yazıklar olsun dedirtendir.
  • eskiden dizilerin tüm bölümleri, en azından son sezonlarının tamamı yer alırken şu anda sadece "son bölümü izle" seçeneği var.

nedendir bilinmez.
  • dövüş kulübü hakkında şu bilgiyi veren uygulama:

--- spoiler ---

oscar adaylığı bulunan film, terapiler sırasında tyler durden ile tanışan jack'in hayatının nasıl değiştiğine odaklanıyor.

--- spoiler ---

jack kim amk?
  • dilediğim yerde çalıştıramadığım uygulama. dilediğim yer de öyle özel bir yer değil, macbook.
    aradım, nedenini sordum; silverlight safari'ye desteği kesmiş, bu yüzdenmiş.
    google'a girip "falanca tv-canlı" yazıp dilediğim kanalı izleyebiliyorum ama para verdiğim bu uygulama üstünden izleyemiyorum. tuhafsın digiturk.
  • bugün hem tv hem de web sıçışından sonra yarın beşiktaş'ın maçı için başakşehir'e gitsem mi diye beni düşüncelere sevk eden digitürk'ün web şeysi.
  • bikaç gündür girilemeyen uygulama. aradık sorduk neymiş altyapı çalışması varmış. tam da hafta sonunu bulur zaten bu çalışmalar(!)
hesabın var mı? giriş yap