• dimes'in çıkardığı 700ml'lik cam şişelerde satılan sıkma meyve suyu.
    gelip gidip baktım, "gerçek sıkma" denilen meyve sularından dilim pek yandığı için "könsantredir yeaa" dedim geçtim ama vallahi gerçekmiş lan. o yüzden açtıktan sonra 2 gün içinde tüketmek gerekiyor.
    gördüğüm kadarıyla elma, nar ve portakal seçenekleri mevcut.
    nar ve portakalı denedim; nar bildiğin taze sıkılmış nar suyu.
    portakal bildiğin taze sıkılmış portakal suyu gibi değil, biraz daha acımtrak, nedendir bilinmez. ama tadı hiç kötü gelmedi bana.
    her gün o nar suyundan tüketebilirim ama. yarınlar yokmuşçasına nar sıkmış adamlar. oh mis cam şişe.
    fiyatı da 5-6 lira arası değişiyor.
  • sabah sabah beni mutlu eden şey. bir zamanlar portakal suyu içmeden güne başlayamayan bünyeme ilaç gibi gelmiştir. 250 ml şişe içine 3 portakal sıkmışlar. 2,5 lira ile fiyatı da makul. sıkma meyve suyu meraklılarına duyurulur. için, içirin.
  • narlısı ve portakallısının enfes olduğu ürün.kendilerini kutluyorum yıllardır meyve suyu içmeyen bünyemi kendisine bağlamıştır.elmalısı da varmış galiba rastlarsam deneyeceğim kötü olamaz.

(bkz: kendilerine bağladılar)
  • mesleğim yüzünden , sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturmak durumundayım. benim durumumda olanlar bilir , bilgisayar başında uzun zaman geçiriyorsanız , mutlaka bir şey içmek isterseniz. günde 5-6 fincan kahve , 1 demlikten fazla çay tüketen insanlar gördüm. haklılar da , anlıyorum onları.

geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü , kafeinden uzak durmam gerektiği için , kahve ile yollarımızı (en azından bir süre) ayırmak durumunda kaldık. işte tam da böylesi zor günlerde imdadıma dimes yetişti. özellikle nar suyu olanından günde 2 şişe içebilirim , abartmıyorum.

yıllardır kafamdaki , "neden marketlerde %100 sıkma meyve suyu bulamıyoruz ki ?" sorusuna da nokta koymuş oldular böylelikle.
  • şu zamana kadar içtiğim en iyi hazır meyve suyu bu marka. narlısıyla başladım, portakal derken, elmalısına vuruldum. bağımlısı oldum resmen. cam şişesiyle hem estetik hem lezzetli hazır meyve suyu. tadı da orjinal sıkmalara en yakını hiç yapay değil. her yerde bulunmaması çok kötü daha çok yerde görmek istiyoruz sayın yetkililer.
  • reklam gibi olacak ama sanırım şu günlerde paranızı mantıklı olarak yatırabileceğiniz nadir şeylerdendir.
  • havası alınmış cam şişesi ve ürünün tamamen hiç bir katkı maddesi olmadan doğal sıkma meyvelerden oluştuğunu belirten etikete rağmen yşne de bir kuşku vardı içimde. ama içtikten sonra neredeyse tamamen kayboldu. (bkz: bir ihtimal) (bkz: burası türkiye) ve baya bi mutlu oldum. en yakın sürede nar ve elmalı olanları da denemek istiyorum. teşekkürler dimes. teşekkürle cumhurbaşkanım. teşekkürler türkiye
  • kış günlerinde mis gibi giden enfes portakal suyu.

şu ana kadar içtiğim en iyi meyve suyudur.
  • yüzde yüz portakal suyu diyor ama alakası yok. bildiğin konsantreyi şişeleyip içine de biraz posa atıp satışa sunmuşlar.
  • portakal suyu olanı fena değil.tadı güzel, sıkılmış portakal suyu olduğunu anlıyorsunuz. nar’lı olan daha da sıkma narmış gibi duruyor. tadı ilk yudumda güzel ama bayıyor sonrasında.
    fiyatı 2,5 tl 250 ml olanı.
    exotic sıkma portakalın eline su dökemez o da 330 cl 4,5 tl.

yani daha iyi olabilirdi ama hesaplı olarak şekerli sular alınacağına bu alınıp içilebilir.

edit: exotic sıkma portakal 4,95
hesabın var mı? giriş yap