• en basitinden sigara içiyorsa maalesef bir boka yaramıyordur. ağzı temizle içeriden pis duman, yanık kokusu gelsin. içindeki 100 tane şey her hücrene işlesin ama diş fırçalamaya devam, diş ipi falan evet.
  • kendisinin 'mahmut adinda bir balık' olduğu tahmin edilmektedir.
  • seviştiği kadına, deodortantını "dermatolojik olarak çok yanlış" diyerek vermeyebilir, dikkat etmek lazım.
  • diş hekimidir.
  • yukarıda ''vurduruyordur'' diyen yazar arkadaş için belirtmek isterim ki muhtemelen kendisinin ağzı bok çukurundan hallicedir. hatta ağız kokusunun sarımsak, küf ve hayvan leşi kombiniyle koktuğunu düşünüyorum. çünkü yaptığı yoruma göre ''vurdurmak'' damgasını yememek için pis kokmak gerek anlamı çıkıyor. ya da tam tersini düşünürsek arkadaş kendi tecrübesini aktarmış olabilir. vurduruyordur!

tanım: kişisel bakımına hem kendisi hem de çevresindeki insanlar için özen gösteren erkektir.
  • bir diş fırçası alsa rahatlayacak erkek.
  • kesinlikle kullanılması gereken üçlüdür. yakınlarınıza eşlerinize yazık. ve tabiki hekimlerinize. en azından arada bir fırçalayın. iki maske kesmiyor bazen kokuyu eşleriniz ne yapıyor acaba merak ediyorum.
  • zamanında diş ağrısı çekmiş bir iki hafta bir şey yiyememiştir ve acının sonunda gelen aydınlanma :diş bakımı önemli
  • bu tartışmaya yeni bir boyut getirmek için kendimden bir örnek vereceğim.

sigarayı bıraktım, o gazla dişçiye gidip plak falan ne varsa temizlettim. normalde günde 1 kere sabah kahvaltıdan sonra dişimi fırçalardım ama dişçim 2 yap temizlik kalıcı olsun dedi. ben de 2'ye çıkacaksam bari ip ve ağız suyu da alıyım da tam süper bakımlı olayım dedim. 6 ay boyunca aksatmadan 2 fırçaladım aksata aksata ip ve ağız suyu kullandım. sonuç olarak dişlerim daha hassaslaştı. soğuk sıcakta bazı eski dolguların orada ağrılar oldu. yemek yerken büyük azı dişlerde sıkıntılar oldu. ailede de herkes doktor bizim bir sordum günde 2 kere diş fırçalayan yok. herkes 1 bazen de 2 günde 1 falan dişler de sağlam herkeste. genel kanı fazla temizlikte yararlı bakterilerin uzaklaşmasından dolayı oluştu ağrılarım ve günde 1 fırçalamaya düşürünce 1 ay içinde eski moda döndü dişler sıkıntım geçti. yatmadan tabi ki su içip kabaca temizlemek mantıklı ama aşırı temizlikten de ben şahsen bir fayda görmedim. o yüzden bu erkek yaptığını bir daha düşünsün derim.
  • diş çürükleriyle uğraşmak istemeyen dişçiye gitmek istemeyen erkektir.
    arkadaş üç çiftten fazla ayakkabımız var desek suç. diş fırçasının yanında diş ipi ve ağız suyu kullanıyoruz desek suç. napalım bi söyleyin ya da en iyisi susun
    nasılsa yarın düzenli olarak çorap değiştiren erkek başlığı açılır. yakındır hissediyorum.
hesabın var mı? giriş yap