• "kıble ustalarını özel üretim seçtilerse demek ki" demek istediğim ama diyecek bişey bulamadığım durum.
  • kıble yi bulmak için 81 ile kıble bulma uzmanı atarsan verilen bütçe tabi yetmez.. bu islam çok güzel:))
  • mercedesin 10bin bakımı geldi
  • 'bu paralar ne oldu?' diye sorarsanız, 'duble yol yaptık' derler.

cennete yapmış olmalılar bu yolu, sadece yandaşların geçebileceği. ama unutmasın yandaşlar bu adamlatın yaptığı 'duble yollar' patır patır patladı, çöktü. bu yolda kayar altınızdan...

veyahut mercedes filosu mu kurdu bu 'görmez' acaba?
  • cennetten tapu satarak yola devam edebilirler. allahla kul arasında kontak kurmak için 5.7 milyar harcamak nedir ? birde üzerine bana bu yetmedi daha fazla para lazım ne lan ?
  • diyanet vergisinin ayrı olarak toplanmaya başlanması gerektiğinin ispatıdır.

avrupada kilise vergisi ayrı olarak toplanır ve vergi vermek istemeyenler dilekce ile bu taleplerini belirtir. vergi vermediklerinden dolayı kilise düğünü, cenaze töreni haklarından mahrum kalırlar.

türkiye'de de vergimizin kaydedeğer bir kısmını diyanete veriyoruz, bu verginin ayrıca toplanması, hem zekat kabilinden sayılır, hem de istemeyen de vermez.

not: yahu daha ağustos ayı, nasıl bitirmişler parayı? bu para ile uzaya adam gönderirdik.
  • sanki bir şey yapıyorlarmış gibi bir de utanmadan ek ödenek istiyorlar.
  • arkadaşlar söverken düştüğünüz bir hata var, imam hatip liseleri diyanet bütçesinden değil milli eğitim bütçesinden açılıyor. en nihayetinde okul bu. yani bu diyanetin bütçesinde okul mokul yok. neyse sövmeye devam edin ama doğru bilgilerle sövün.
  • bazen diyorum ki,
    jean meslier ve turan dursun ile birlikte 600 'lerden önceki maniheist/şaman atalarımızı anarak;

"dinler bu dünyaya sadece fitne, savaş ve kapitalizmi getirdiler..."
hesabın var mı? giriş yap