• video klibi animasyon formatindadir ve gelmis gecmis en iyi video kliplerden birisidir denebilir.
  • "i buy stocks on the day of the crash" sozuyle kopartan, insanoglunun rezilliklerinden bahseden muthi$ vurucu $arki.
  • dunyanin gidisati uzerine akillica yaratilmis ve sonuna kadar elestirel mizansenlerin (fabrikada uretilip barkodlanan bebekler, "kan denizi" nde yuzen bir balina, bir at surusunun tank surusune donusmesi ve daha niceleri) birlestirilmesinden olusan muhtesem bir video klibe sahip sarki.
  • spawn'un yaratıcısı ? mc farlane tarafından yönetilen pearl jam kılibi. todd evrim teorisini; karşılaştırmalı, olağan vizyonlar eşliğinde yansıtıp, insanlığın sonu hakkında tutarlı saptamalarda bulunuyor. keşke spawn'un sinema versiyonu içinde, bu derece dönüşümlü öngörüler oluştursaydı demekten alamıyor insan kendini bazen. ve bazen güneş batarken onun yüzünü görüyorum arabamın arka aynasında, parlaklık z<ihnin ateşiiii.
  • reggae tarzında çalınıp söylendiğinde ayrı bir güzel olan pearl jam şarkısı.(bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • (bkz: greenpeace)
  • insanı insanlığından utandıran bi videoya sahip harika bi pearl jam parçası
  • bir klip bu kadar mı güzel olur kardeşim, seneler geçti, hala bam diye canevinden vuruyor insanı. muhtemelen yapılmış en iyi video klibe sahip şarkı.
  • klibinin muhteşemliği nedeniyle fon müziğine dönmüş, aslen başarılı sayılabilecek şarkı.
hesabın var mı? giriş yap