• oldukça ağır b12 vitamin iğnesidir...hafiza kaybina engel oluyo...sinirsel tedavilerde kullanılan ilaçları vücutta yarattığı bitkinlik durumunuda dengeler.
  • kansızlık* tedavisinde kullanılan bir tür iğne. b12 vitamini.
  • tam anlamıyla başbelası.halsizlik sıkıntısını bi nebze çözdüğü için başlayınca kurtulamıyosun..
  • ampul abi hali 1000 mcg siyanokobalamin, 15mg benzil, 9 mg sodyum klorür, 1 ml kadar da enjeksiyonluk su ihtiva eder.

ilacın üstünde de steril- apirojen yazar. adaleye filan uygulanır... üf...
  • matkap. iğne diyenlere aldırış etmeyin, lütfen.
  • bildiğin vitamin iğnesi işte..kalçadan alınan b12 takviyesi..ne matkap, ne bela..bu sözlükte de her boku abartma olayına hastayım ayriyeten..girdiğini çıktığını anlamazsınız hiç korkmayın b12 si eksikler..
  • iyi bir elde hissedilmeyen iğne 5 dk sonra ne acısı kaldı ne yerini anladım. işinin ehli insanlara güvenip yaptırmak gereken b vitamini iğnesi 4 tl civarı fiyatı.
  • sacıni basıni dağıttığım metabolizmamin kurtarıcısı.
    unutkanlık, halsizlik, kronik yorgunluk gibi bulgularınız ve dahi mide sikayetleriniz var ise gidip b12 vitamin duzeyinizi tetkik ettirin. popülasyonun azınlıkta olan şanslı kısmından degilseniz şimdiden kalçaları hafifçe siyirmakta fayda var. dodex öpecek.
  • yukarıda hakkında asılsız bir sürü kötüleme bulunan can iğnem. bide güzel pembesi pembesi rengi vardır ki sırf rengi için vuruluyorum desem yeridir. ayağı 1 günlüğüne işlemez hale getiren, yatakta dönmeni engelleyen sandostatin vurulan bünye
    bunu sevinçle karşılar o derece.
  • dodex enjeksiyonunun ayağı felç ettiği, yaktığı, acıttığı komple bir şehir efsanesidir. enjeksiyonu uygulayan halk tabiriyle eli hafif biriyse çıkışta pazara gidip, alışverişinizi yapıp, kuş gibi evinize dönebilirsiniz. kendimden biliyorum. ha ben koca götlüyüm diye hissetmiyorsam orasını bilemiyorum.

buna ağlanan bünye penadur iğnesi olunca bayılıyor herhalde. :/

o değil de şu güne kadar dodex kadar tapındığım bir şey olmadı zira b12'nin ne kadar mühim bir halt olduğunu vücudunuzda yok olunca anlıyorsunuz.

dodex sevişelim mi?
hesabın var mı? giriş yap