• kesinlikle her türlü flaşın yasak olduğu bir fotoğraf alanıdır. ortam ışığı ve ıso bilginizin iyi olması gerekli. aksi takdirde vasat sonuçlar alabilirsiniz.
  • kan revan fotolari siyah beyaz sunanlarin meslegi.
    oncesi (gebe anne-baba) ve sonrasi sirin yenidogan, fotolari olarak sektor genislemekte.
  • pozu verene de cekene de zor. doguruyon bi de gulucuk sacmalisin bi de makyajli olmalisin hic bi s.kim mahremiyetin yok.
    yargilamiyorum kesinlikle yarin dogursam ayni cekimlerden ben de isterim ama sacmaliga dogru gidiyorz gibi.
  • + gülümseyin çıkıyorum.
    - ağlayın çekiyorum.
  • keriz ayıklamanın en güzel yollarından birisi. cüzdanda fazlalık yaratan paraları kibarca alma yöntemi.

zekice.
  • bursa'da bu isi hakkiyla yapan bir yer olarak:

http://www.fotografcekmece.com/
  • çok pis bi şey bu ya. valla n'olur çektirseniz de kendiniz görebileceğiniz yerlerde saklayın. ben niye görüyorum senin göbek bağlı kan içinde derisi görünmeyen bebeğinin fotoğrafını? bu tip şeylere hassasiyeti olan kişileri düşünmek lazım böyle şeyleri paylaşırken. hayır estetik de değil tamam yıkansın çocuğun çektir fotoğrafını da, anne karnından çıktığındaki hali çok fena oluyor. ürperiyoruz, bi tuhaf oluyoruz lütfen. tansiyonum düşüyor kafamı çevirene kadar ühüh. bir de anne neden makyajlı? olay zaten doğallık değil mi? bebek kan içindeyse anne neden boyanmış? tezata bak.

fotoğrafın da b.kunu çıkardılar.
  • o ameliyathanenin buz gibi havasına girip fotoğraf çekmek zor iş. her insanın psikolojisinin kaldırmayacağına inandığım fotoğraflama sektörü.
  • şöyle bir şeydir.
hesabın var mı? giriş yap