• http://www.donanimcibaba.com/ adresinden takip edebileceğiniz baba.

pc/oyun bilgisayarı toplama rehberi, akıllı cep telefonu satın alma rehberi gibi faydalı bilgilerin yazarı, okuyucusu ile birebir iletişime geçip sorularına cevap veren sevimli kişilik.
  • şahsım tarafından 2 sene önce hobi amaçlı kurulan blog sayfası. eskiden günde 2-3 kişi gelirken şimdi 2000 kişiyle uğraşıyorum ve hiç te şikayet etmiyorum:) artık ciddi bir siteye dönüşen donanimcibaba.com üzerinden teknoloji gündemini takip edebilir, rehberlerim sayesinde pc, telefon veya tablet alırken aklınızda kalan sorulara cevap bulabilirsiniz. eğer müsaitsem sorularınıza da mutlaka cevap veririm.

üstelik hepsi bedava :)))
  • youtube kanalı çok başarılı, çok bilgilendirici ve güzel yorum videoları barındıran şahsiyet. kanalının adı da aynı, donanımcı baba. böyle başarılı emek harcayan insanların, slime yapan varlıklardan daha fazla izlenmesi gerekir kanımca.
  • anlatıcılığı ve muhabbetiyle takip ettiğim yutup kanalı.
    teknoloji, tarih, askeri teknolojiler gibi benim de gerek araştırma hobim, gerek işim olan konularla ilgili videolar yapmakta kendisi. birçok türevine göre kalitelidir. takip ediniz.
    reklamı da benden olsun. seviliyorsun dostum.
  • sadece donanım alanında içerik üretmeyen, aynı zamanda bilim kurgu, tarih gibi alanlarda da kaliteli ve bilgilendirici içerikler üreten bir youtube kanalı.
  • dün itibariyle keşfettiğim başarılı youtuber.

adı gibi donanımlı içerikler ve ilgi çekici konular sunuyor. çoluk çocuğun eline düşen youtube'da seyrek olsa da kendileri gibi cevherler keşfetmek güzel.

bir diğeri için:

(bkz: murat sen)
  • sadece donanım değil uzay,askeri alanlar gibi konularda da çok doyurucu bilgiler veren youtubedaki en faydalı kanal diyebilirim.

merhaba arkadaşlar bugün sizinle zort challenge yapacağım diyenlerin prim yaptığı ortamda cevherdir kendisi.

not: arkadaşım değil ama keşke olsaydı. öyle bir adam.

kanalı
  • eli yüzü düzgün takip edilesi bir youtube kanalıdır.
    özellikle askeri teknoloji alanındaki videoları gerçekten çok aydınlatıcı.
    türk yapımı askeri teknolojileri hakkında abartısız düzgün şekilde bilgi edinmek isteyenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir kanal.

not : sözlükte 10 sayfa ener batur entry si, 100 sayfa aleyna tilki entry si kasılırken
    kimsenin - reklam - reklam yapıyorlar diye sesi çıkmıyorken, eli yüzü düzgün birkaç youtube kanalının sözlükte entrysi girilince reklam diye bağrılıyor.
    yani anlamıyorum adam illa challenge mı yapsın, kızların götüne mi ellesin(3 gün önce trende ilk sırada böyle bir video vardı), enes batur tepki videosumu çeksin anlamadım ki,
    o zaman sözlükte entry girebilir bir kanal mı oluyor ?
    not2 : kanalla hiçbir alakam yok.
  • hamaset'den uzak faydali bilgiler veren kisilik. takip ediniz.
  • izliyoruz; az entry şaşırtmasın.
    zaten savunma sanayii üzerine biraz gezinince önerilerde çıkmaması, kanalına denk gelinmemesi pek mümkün değil.
    paylaşımlar sade ve doyurucu.
    az zamanda sağlam bi bilgi arşivi oluşturdu; başarılar dileriz.
hesabın var mı? giriş yap