• 191 gr "yerli üretim" yeşil doritos 6.00 tl olmuştur. 7 liraya pringles var belçika'da üretilen. gittim patos aldım 3,5 liraya aynı boyda.
  • migros'larda denk geldim. minik bir kutuda da satılmaya başlanmış. içinde özel ambalajlanmış sos da var.

kutuyu hemen çöpe atmıyorsunuz, çünkü kutu üstünde delikli olarak kesilmiş daire şeklinde bir yuva var. o yuvayı güzelce kesip yerli yerine oturtabilirseniz süper. hah işte sos oraya konacak. sağındaki kare alan da kolayca delikli yerlerden kesilecek, cips poşetinden çıkarılıp buraya dökülecek.

şimdilik 2 çeşit sos seçeneği var. peynir aromalı dipsos ile domatesli sos.
    peynirli olandan acı sevmeyenler uzak dursun. ama tadı manyak güzel.

büdüt: (gisli reklam için ibanımızı nereye yolluyoduk, bak hem migros hem doristos dedim, ona göre...)
  • neden yeni lezzetleri dönemsel yaparlar anlamıyorum avrupa sitelerine bakıyorum 10-12 çeşit cipsleri var. burada da bir çeşit çıkartıyorlar 2 ay rafta tutuyorlar kaldırıyorlar. satmadığı için mi yapılıyor bu ?
  • şokta satılan hot battle cipsleri baya lezzetsiz. meraktan aldım almaz olaydım.
  • 218 grlık paketin tam 3/4’ü hava, yakında tamamen hava satacaksınız.
  • markette giderken doritos extreme
    gördükten sonra deneme şansım oldu
    bagımlılık yaptı gerçekten tadı mükemmel
  • t: mısır cipsi markası.

firma yeni ürünü için parti yapmış. bir bülten göndermiş. bülteni okurken "ünlü isimlerin katıldığı eğlenceli bir parti ile kutladı" kısmına geldim. şimdi ne bekliyoruz bir sürü ünlü sanatçı(!) bla bla bekliyorsunuz. daha çok beklersiniz.... "sanat ve eğlence dünyasından bestemsu özdemir, şeyma subaşı, hazal filiz küçükköse, ıtır esen, engin öztürk, enes batur, oğulcan engin gibi popüler isimleri bir araya getirdi." noldu? ha nooollduuuu? tıkandın di mi?

yok bundan sonra doritos moritos..
  • çiğdem gibi bağımlılık yapan mısır cipsi. başladı mı durduramıyoruz.

not: eller yağlı değil iken işbu entry girilmiştir.
  • fiyat politikasını gözden geçirmesi gereken firmadır. ulan büyük boyun neredeyse pringles fiyatına yaklaşmış. sokarım böyle işe.

1 lt kola + büyük doritos = 11 tl oldu.allah belanızı versin.

p.edit : 68 gr nasıl oluyor da aile boyu oluyor ?
  • uzak doğu'ya karşı kazanan "latin amerika acısı" hot battle'dan ne istediniz şerefsizler? diye sormak istediğim cipsçi. dünyanın en iyi cipsi şuan ankara'da bulunduğum semtte hiçbir yerde satılmıyor. umarım kıtlık yaşanmıştır devamı gelecektir yoksa çok şerefsizlik yapmış olursunuz.
hesabın var mı? giriş yap