• john milton karakteri ve filmin konusu ile gerçek john milton'ın 1667'de yazdığı paradise lost'a ağır gönderme vardır.
  • dün akşam gidip izlediğim film.

konu çok sıradan. nicholas beyin oyunculuğu iyi ama öncekilerden daha iyi değil.. 3d daha önce izlemedim onun için onu değerlendiremeyeceğim ama 3d güzel bir şeymiş onu gördüm.
    sonuç olarak 3d için gidip görülebilir ama daha fazlası yok. evde tosun paşa'yı izleyin daha iyi.
  • dün izlediğim aksiyon dolu ama genel olarak seyirlik bir film.nicholas cage artık para kazanmak için film çekiyor diye düşünmeye başlattı beni.3d olarak fena değil ve amber heardgayet güzel ve
    --- spoiler ---
    sağ kroşesi iyi bir bağyan.ayrıca oteldeki sevişme sahnesindeki sarışın garson ablayla olan sahneler bana da fazlasıyla shoot 'em up filmini hatırlattı.
    --- spoiler ---
    gerçi oradaki hatun güzeller güzeli biri monica bellucci idi ama.bir de azrail rolündeki william fichtnerkarizmatik ve rahat tavırlarıyla şukelaydı.
    son olarak izleseniz de olur izlemesiniz de olur aksiyonlu,vurdulu kırdılı ve bol american muscle arabasının görüldüğü bir film.
  • bok gibi bir film. iki üç tane 3d göt meme bi de patlama sahneleri felan var, sarışın hatun güzel, o kadar.
  • iğrenç bir film , son zamanlarda izlediğim en kötü film. 3d olması bile hiç bir şey katmıyor filme. diyaloglar çok berbat . ben ettim siz etmeyin , sakın bu filme gitmeyin. giderseniz çok pişman olursunuz.
  • the accountant ve amber heard için izlenebilecek film.

http://io9.com/…ry-isnt-nic-cage-its-the-accountant
  • ya tamam mantık, gerçekçilik, senaryo, zeka gibi unsurlar sıfır bile değil, resmen eksi değerde. saçma sapan bir film. (dikkat, parantez içi spoiler; fbi ajanı kılığına girmiş azrail meleğinin birisini bulup haklamak için yolda karşılaştığı tiplere eşgal sorduğu bir film bu, ne bekliyosun amk, hayatın anlamını mı? parantez içi spoiler bitti). ama bu hiç bi siki beğenmeme triplerini bırak da samimi ol bana, pek çok sahnede sen de oha moduna girmedin mi, gülmedin mi, cage'in karizmaya bitmedin mi? arabalara, hatunlara ağzının suyu akmadı mı? verilen paraya kesinlikle değen bir film.. he zaten para mara düşünüyorsan bir filme gitmeden önce, sinemaya hiç gelme olm, evde cd'de izle. hollywood'dan öte bollywood filmi gibi olmuş abartı açısından ancak yine de çok keyifli vakit geçirdim, izle pişman olmazsın.

edit: imla amk
  • ''cehennemde bile merhamet vardır.''
  • saçmalığın ve gereksizliğin dibine sahneleriyle, kadınların seksiliğini özellikle gösterme çabası sahneleriyle, üç boyutlu sinema için zorlama uçan kaçan sahneleriyle dolu bir filmdir.
    "hadi bir film yapalım bakalım ne olacak" fikriyle ortaya çıkmış izlenimini veriyor.
    nicolas cage yine karakterinin tam adamı olmuş fakat senaryo kurbanı gibi kalıyor.
    william fichtner'ın karakteri ıkınılarak agent smith karakteri gibi olmuş.
    bu olumsuzlukların yanındaamber heard muhteşem güzelliği ve birkaç aksiyon sahnesi izlemeye değer kılabiliyor.
  • nicholas cage in oynadığı kötü filmlerden biri daha.
hesabın var mı? giriş yap