şükela:  tümü | bugün
 • evliliğin fiiliyatta iki eşten bir çift oluşturmaktan çok iki sülaleye yeni sosyal ortamlar(kavga, gürültü, dedikodu, sidik yarışı, akraba evliliği v.s.) yaratması dolayısıyla düğün salonunun yanlışlıkla söylenip de yine de doğru olmuş hali.
 • bkm film’in yapımcılığını yaptığı hakan algül’ün yönetmen koltuğunda oturduğu komedi filmi. şahin ırmak ile irem sak başrol oynarken gonca vuslateri’yle emre karayel filmin diğer oyuncuları.

  çekimleri kurban bayramı’nın ardından başlayacak.
 • filmin başrolünde hayko cepkin vardır. evet hayko cepkin. ulan vicdansız o nasıl bir cover. ikinci bir aşk kitabı vakası. hatta daha alası. soundtrack alanında oscarlik performans sergilemis resmen
 • gonca vuslateri ve irem sak gibi bence hiçbir özelliği olmayan (özellikle gonca) iki oyuncuyu bünyesinde barındıran film. fragmandan anladığım kadarıyla da klişe bir aşk dörtgeni konusu. buradan yönetmene/yapımcıya sesleniyorum. e madem konu klişe ve neredeyse tek mekanlı bir film yaptın, ne diye bir nebze paraya kıyıp kendisini izletecek, role yakışan iyi oyuncularla anlaşmazsın ki. 3 bölümlük dizi maliyetine sinema filmi mi yaptınız abi naptınız siz? gişede çakılmanız muhtemel, benden söylemesi.
 • ilginç bir hikayesi olan film. genelde gerilim filmlerinden aşina olduğumuz tek mekan çekimleri bu filmde olacak gibi duruyor. olay sadece bir düğün salonunda geçiyor ve aynı anda evlenen iki eski sevgili barındırıyor. aşkları tutuşuyor.
 • lan herif irem sakı şlaps diye dudaaandan öptüya la.

  neyse oyunculuğunu beğenmezdim zaten. onun yüzünden okan çabalar'da ekmeğinden oldu zavallı.

  artık en büyük düşmanım sensin irem. pis kuntiss...
 • urke urke gittigim; ama iyi vakit gecirip mutlu ayrildigim sahin irmak filmi.
 • bir daha arkadaş hatırına filme gidersem 2 olsun. yarısında çıktık, ne sıkıcı yapay bir filmdi yahu. sen yönetmenlik falan yapma kardeşim.
 • ne zamandır vizyonda tam olarak bilemiyorum ama hepi topu 3-4 entari girilmiş film.

  dün izledim.

  --- spoiler ---

  en beğendiğim yanı : az da olsa hayko cepkin içermesi. keşke finalinde sahne performansı örneği görebilseydik kendisinden. hatta bu yönde bir beklenti de oluştu ama...

  en beğenmediğim yanı : ...ama işte. finalinde hayko cepkin beklerken "izmir marşı" çaldı. izmir marşı'nın olur olmaz ticari ürünlerde kullanılmasından şahsen rahatsız oluyorum, marşı basitleştiren bir şeydir bu, hassasiyet gösterilmelidir. hikayesi izmir'de geçiyor diye filmin izmir marşı'yla bitirilmesi anlamlı değil.

  ayrıca küfür kullanımı abartılmış. küfürlü sahnelerde vurgular abartılı. ben filmde küfürü severim ama yersiz olduğunda rahatsızlık veriyor.
  --- spoiler ---

  velhasıl, önerebileceğim bir film değil.