3948 entry daha
  • aklıma riva'yı peşkeş çekmesi, paça ve kol boyuyla üstünde emanet duran smokiniyle cümle aleme kendini güldürmesi ile yer etmiş müstakbel galatasaray başkanı.

koskoca kulüp belli insanlarla* dönüp duruyor ve her seferinde daha kötüsü oluyor. bakalım bu kez kimlere parmak sallayacak kendisi, umarım bizleri yanıltır.
  • ahahaaha fatih terim ismini duyunca ilk yılı başarısız olup da aysalın çileklerini bokumuzdan ayıklayan yaptığı transfer ve hoca seçimiyle 2 sene şampiyon yapan dursun özbek başkanı nasıl da bokluyorlar terimi duyunca bunların götü çıktı tabi her neyse torrent hocanızı da alın yallah köyünüze şu durumda terimden iyi hoca bulacak ne paran ne de bir proje vaadin var eşşeksaraylım senin ligin katardan hallice kariyerli iyi hoca sana gelmiyor,gelirken 55 kere düşünüyor neyse :s
  • galatasaray'ın kurtuluşu olarak görülen başkandır.* tek istediğim şey transfer yapacağım uğruna manevi değeri yüksek olan yapıları satmaması, başka bir şey değil. şampiyonluk filan değil bak, tek istediğim bu. muhtemelen de arkasını hemen sağlama alıp fatih terim'i hoca yapmaya çalışacaktır.

(bkz: nerede kalmıştık vol 2)

o gün söyledim, yine söylüyorum başkan olacak. istek büyük yerden.
  • 2017-2018 sezonunda kurduğu kadro son şampiyonlukları almıştı. o kadrodan sadece gomis var , o da eski halinde değil.
    yine doğru kadroyu kurup şampiyonlukları getireceğini düşünüyorum.

edit: imla
1170 entry daha
hesabın var mı? giriş yap