• bornova kazımdirik'te seyyar araba ve dükkan olarak çalışan, ultra güzel dürümler yapan über dürümcü. aha şimdi öyle açım öğle arasında bostanlıdan dürüm yemeye bornovaya gidicem, ha banada yazık la. bu kadar güzel dürüm yapmayın amk. ayrıca açık ayranları var bir de off diyorum of.

edit: harbiden çok güzeldi be
    fotoğraf
  • bornova'da önceden derme çatma pimapenvari bir yapıda kebabçı görünümündeyken sonradan bir minibüs ile işlerine devam etmişlerdir.lezzet ve hijyen olarak vasat bir yerdir ancak müşteriyi bekletme ve bekletirken de çıktı abi, geliyor abi masallarını anlatmada oldukça ustadırlar.sıraya falan koy(a)mazlar, siz taburede beklerken sizden sonra gelip tezgaha yanaşan tanıdıklarına çaktırmadan dürüm verirler.
  • gerçekten dürum konusunda iyiler ve işin ne olduğundan haberdarlar. adamlar pideye dürüm yapıyorlar ve bence bu lavaşa dürüm yapanlara oranla çok büyük bir artı. ayrica diğer malzemelerin kalitesi de çok iyiydi.
  • ne kadar lezzetli olduğunu henüz öğrenemediğim ama mükemmel derecede yavaş bir servisi olduğundan emin olduğum restoran.

siz siz olun siparişinizi buradan verecekseniz online ödeme yapmayın. 16.02'de hazırlamaya başladıkları siparişi 16.35'te yola çıkarıyorlar(!) 17.04'de kontrol ettiğimdeyse "teslim edildi" yazıyor.

bunlar yüzünden mesaim bittiği halde ofiste halen yemek bekliyorum. tam 1.5 saat oldu. parayı online ödememiş olsam şu an çıkar giderdim. ne yapayım ben 1.5 saat sonra gelen dürümü? paketini açmadan eve mi götüreyim?

işim bittiğinde çıkıp eve gitsem simdi varmış, yemeğimi hazırlamış, yemiş, üzerine uzanıyordum.

ödenmiş siparişi getirmeseler ben nasıl ispat edebilirim bu durumu? adam sisteme "teslim ettim" yazmış.

gerçi bende salaklık. yorumlara bakmadan sipariş verirsem böyle olur. yorumlardan da emin değilim ya?

edit: 2 saat oldu.

edit: şu an yemek sepeti üzerinden siparişi iptal ettim. ancak param kartıma değil kendi sözde cüzdanlarına aktardılar. "ofisten çıkcam ne cüzdanı karta aktarın." dedim 1-10 gün içinde karta geçer diyorlar.

parayla rezil olmak tam olarak böyle bi şey sanırım. kartta 10 lira kaldı. eve gidene kadar aç kaldık bu dolandırıcı restoran ve işbirlikçisi yemek sepeti yüzünden.

bi de özür dilemişler. hayatımda ilk defa bir restorana sövüyorum burda.

puanları da 8.5 yorumlara girip bakınca 2 saatten sonra iptal edilmiş bir sürü siparişi var. belli ki yemek sepeti bunları değerlendirmeye katmıyor.

yemek sepeti de bitti benim için geçmiş olsun.
  • o kim amk
hesabın var mı? giriş yap