• okuma alışkanlığı yok ki okusun.
  • böyle düşünüp yazmak daha kolay sanki, durumlar epey karışık ama alıp kaçırıp saklama isteği var içimde. aynı zamanda benim de kaçırılasım var.. zor zamanlardan beni kurtarsa bence her şey tam süper olur..
    bilmediğin bir şey yok aslında tam tahmin ettiğin gibi birçok şey. alır yürürüz biz bence. sonra olaylar olaylar:)
  • durumumuz yoktu
  • ben de yazmıyorum.
  • hiç olmadı şansımız yalan oldu aşkımız. harbi yazarım be maşallah hocam egon satılık mı?
  • herkes için bir son yok biliyor musun? hep yeniden başlangıçlar var. yıllar yüreğini ve aklını kemirse de hiç bitmeyen sevdalar var, vallahi bak. senin anlamlandıramadığın benim de cevaplar aradığım irrasyonel gelişmeler oldu, oluyor sensiz içimdeki evrende. gözlerin bir acayip güzel bakıyor, yanakların dudaklarınla eş zamanlı bir başka gülüyor konuşunca, kızarıyor gizlice sakladıkların. fotoğraflarından daha hoş, önceki yıllardan mutlusun. seni gördüğümde sana söyleyeceğim kara cümleler nereye kaçıp gidiyor inan merak etmiyorum. hiç umrumda değil o şehirde yıllar sonra seni görmek için yetmeyen 120 dakika... sana yetişmek için utangaçlığı ve kırgınlığı delip öyle hiçbir şey olmamış gibi kapının önüne gelişim, gergin bekleyişim, yürürken tekleyişim ya da bir kalemde silinip giden çok özlemek. nereye gitti ben gerçekten bilmiyorum. her şey sanki seni görünce eridi, ceplerimden kum gibi döküldü bir yerlere. ben belki başka karşılaşmalar umuyordum. ''günden güne çirkinleşmiş, rutin işlere düşmüştür aklı, yokla var arası bir benim işte onun nazarında, kendimi hiçbir yere koyamam.'' diyordum. hatırlıyorsam bu cümleleri sık sık tekrar ediyorum aslında, birleşik zamanın ''yorlanan'' hikayelerinden benim kadar yalan uzaklığı olan çok fazla insana rastlamadım. şimdilik hiç kimseyim, hiç kimsesin...
  • çifte gidiyorum yeheee.

en gizli bilgimi paylaşayım dedim.
hesabın var mı? giriş yap