11789 entry daha
  • aynı şehirde sen varsın, ben varım, biz yokuz.(bkz: cemal süreya)
  • çok büyük bir potansiyel görüyorum sende, bende, bizde.. umarım bir salaklık yapmam da bunu kaybetmeyiz. seninle yaşayacaklarımızı merakla ve heyecanla bekliyorum izmirin en tatlı italyanca öğretmeni :)

özetle, aç kapıyı gir içeri :)
  • okuyosa okusun napayım aga kendisi beni kaybetti diye düşünsün ben mi onu düşünüp bi de hayıflanacağım...

not: acı çeken arkadaşlara yukarıda yazdığım tümce bir öneridir. bu mantaliteye geçmek zor ama bir geçince fiuuu büyük bir yük kalkıyor. efsane rahatım efsane!!
  • burayi gunluk gibi kullanmak cok ise yariyor. bugun senden mesaj aldim. yaklasik 3 sene sonra. cok sasirdim, beklemiyordum. o 3 sene bana her seyi unutturmus. sadece olayi hatirliyordum. bana mesajinda ''beni affedebildin mi?'' demissin. henuz cevap vermedim. ''evet affettim, pek de umrumda degil acikcasi. sana mutluluklar.''diyecektim. sonucta 3 sene icinde bir suru sey yasadim, baskalari oldu, hatta birine asik oldum. ondan da ayrilip ilk kez yasadigimi sandigim ask acisi cektim falan. onu bile unuttum. derler ya kimler geldi kimler gecti. sonra geldim bu baslikta seninle ilgili daha once yazdigim seyleri okudum. bana yasattigin hisleri, duygularimi sanki bir baskasinin yazdiklarini okur gibi okudum. beynim ne kadar ust duzey bir performans gostermis ki yasadigim uzuntuyu atlatmak icin okuduktan sonra bile belli belirsiz hatirlayabildim. affetmek erdemdir derler de o kadar erdemli olmaya gerek var mi, yoksa yasandi bitti saygisizca deyip gecsem mi bilemedim. neden affedilmeyi bekledigini de anlayamadim zaten. amac ne?

ama burada tuttugum gunluk sayesinde ogrendim ki ask mask hikaye. her sey, herkes unutuluyor. ayni acilari bir baskasi icin de yasiyorsun ve her seferinde ilk kez yasadim saniyorsun. bir daha kimseye ayni hisleri duyamayacagim demisim, oysa daha guzellerini hissettim. umutsuzluga dusmemek gerek. hayat karsina surekli yeni seyler cikarip sasirtiyor.
  • ben artık anlaşılmamaktan yoruldum. haklı olmak falan değil isteğim, sadece huzur. sadece ama sadece huzur.
  • ben de seni seviyorum.
45285 entry daha
hesabın var mı? giriş yap