• 5lbs optimum whey standart ardından sabah aç karnına 1 ölçek ve antreman sonrası 1 ölçek olmak üzere günde iki ölçek tükettiğim. performans artırdığına garanti vereceğim balon kütleyi parçalı kütleye çevirmede ekili protein tozu.
  • dymatize firmasının başarılı bir izole whey protein ürünü. şu an için fiyat/performans açısından en iyi ürünlerden biri denilebilir eğer amaç temiz bir protein takviyesi almaksa. gourmet chocolate aromalısının 2275 gr'ından tam 73 servis çıkıyor ve her servisinde 25 gr protein, 0,5 gr yağ, 2 gr karbonhidrat bulunmakta (1 gr'ı şeker) 67 dolarlık amerika fiyatı ülkemizde 238 tl gibi bir rakama denk gelse de(!) dediğim gibi diğer izole ürünlerinin fiyatları çok daha uçuk servis maliyetleri hesaplandığında.

http://www.fitbull.com/…e-whey-protein-2275-gr.html
  • yaklaşık 1 yıldır aralıksız kullandığım ve memnun kaldığım protein tozu. ancak gerek kur artışı gerekse talep artışı karşısında fırsatı değerlendirip fiyatını fahiş miktarda artıran distribütörler sayesinde artık kullanmanın manası yoktur. keza ultimate nutrition prostar whey gibi f/p açısından oldukça verimli bir ürün dururken artık bu ürüne bu fiyatı vermeye gerek yoktur.
  • tadını beğenmediğim protein tozu, ağızda hafif acı bir tat bırakıyor, phase 8 mükemmeldi ama ondada protein yüzdesi azdı
  • şu an kullanmakta olduğum protein tozu.

almamdaki asıl sebep rekor emilme hızına sahip olması. -20 dakikada kana karışma- bcaa oranı da fena değil ama fiyatlar bu ara çok uçuk, alacağım sonraki protein ya daha hesaplı bir sey ya da weider olacaktır.
  • dost dost diye nicesine sarıldım, benim sadık yarim dymatize iso 100'müş.

kullandıklarım arasında en mutlu eden ürün. varsa daha iyisi söyleyin bilelim.
  • fiyat/performans açısından piyasadaki en iyi izole whey protein. izole olması kana hızlı karışmasını sağlıyor, dolayısıyla toparlanma daha hızlı oluyor. tadı ise pek güzel. kurabiyelisini önerebilirim.
  • 300 lira olmuş, yuh.

bir de yine gidip aldım, bana da yuh.

oha, yuh.
  • aroma ve sindirim açısından en beğendiğim tozdu, kabının plastiği bile kaliteliydi. türkiye'de satılmıyor artık.
  • fiyatinin hakkini veren, orange dreamsicle aromalisini tek gectigim efsane protein.
hesabın var mı? giriş yap