• sebebi oldukça basit aslında. işinde gücünde adam.
  • oo furkan hoşgeldin, son yokken trolle hasret kalmıştık. bakalım bundan sonraki başlığın ne olacak. benim önerim cumhurbaşkanını en çok benim sevmem tarzında bir başlık açman.
  • ne güzel. seçiliyorsun ve sonra sessiz sedasız görevini yerine getiriyorsun.

bir de bütün kanallarda devamlı onun olduğunu düşünsenize. çok kötü olmaz mıydı... çıkıp yapılacak çocuğa, yürünecek yola, sevişilecek adama, giyilecek eteğe, sokağa çıkılacak saate karışsaydı falan...
  • o değil de binali bey siz misiniz?

not : binali beyi gören var mı ?
  • bugün de bir yazarı engelledik şükürler olsun.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • garibim alışmış tabi 18 senedir sabah akşam günde 10 defa her kanalda kendi liderini duymaya garipsemiş tabi ki.

sen hiç merak etme kardeş geliyor gelmekte olan
  • ne yediğini, nereye sıçtığını mı yazsın gazeteler. ibb başkanlığı için mücadele etti kazandı. işine gücüne bakıyor. ne yazsınlar. çok meraktaysanız ibb meclis toplantılarının izlenme sayılarına bakın.
  • binali yıldırım. yıldırım hızında silindi. sonuçta belediye seçimi ve belediye başkanlarının ülke yönetiminde söz hakları sınırlı olduğundan gündemde fazla görünmez ancak hayatınıza en yakından dokunan kişiler olacaktır ileri ki senelerde
  • aynı mantıkla b.yıldırım ya da m.yavaş da piyasadan silinmiştir. seçim gündeminde her aday çokca medyada yer aldı ve doğaldı. kendileri de buna istekliydi çünkü seçim vardı. seçimden sonra normal olan oldu ve gündem daha ülke geneli konulara yoğunlaştı. her şeyin altında proje aramayın.
  • londra belediye başkanı kendi ülkesinde senede bir kaç kez gündem olur veya piyasaya çıkar. normal olan ülkelerde olması gerekende budur. fakat bu trol arkadaslara diyecek bir laf bile bulamıyorum.cok görmek istiyorsan açarsın ibb meclisini izlersin canlı yayından.
hesabın var mı? giriş yap