• başlığı yokmuş bana kısmet oldu.
    hayat sırları dizisinin şirin'i, evin küçük kızıdır. ben inanılmaz beğendim oyunculuğunu. her şeyiyle çok iyi. diziye zaten bayıldım, umarım sonradan sapıtanlardan olmaz. zaten ahmet mümtaz taylan hayranlığım arşa varır, oyuncu kadrosu şahane falan falan falan ama ecem erkek'in ilerde daha çok karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

--- spoiler ---

"hep burnuma girdi su!" nedir allahını seversen! : )

--- spoiler ---
  • potansiyeli yüksek, hayat sırları dizisindeki evin küçük apalak kızı rolüyle sevgimizi kazanmış oyuncu. içimden kendisine dair iddialı laflar etmek geliyor ama biraz bekleyip görmekte fayda var. ilk bölümde parlattığı ışığın devam etmesi dileğiyle.
  • kendisinde bir binnur kaya ışığı gördüm umarım yolu açık olur.

okuyorsan eğer bayıldım sana bayıldım harikasın.
  • binnur kaya taklidi gibi hissettim
  • (bkz: apalak)
    ben kendisine bayıldım, iyi ki karşımıza çıktı hayat sırları ile.
    binnur kaya ışığını ben de hissettim. çok tatlı!
  • yaşına göre çok büyük oyuncu. başarısının devamını bekliyoruz.
  • yolu kesinlikle acik. kendi sahnelerini izlettirmeyi basariyor pek sevdim
  • hayat sırlarında en sevdiğim apalak karakterini canlandıran oyuncu. bayılıyorum sana ictenligine sempatikligine. yolun açık olsun... umarım daha iyi projelerde de izleriz kendisini.
  • canlandırdığı apalak karakterinin maceralarını anlatan bir dizi çekilse izlenir... dediğim yetenekli oyuncu.
  • son derece kaliteli ve genç bir oyuncudur. ayrıca son zamanlarda cast ajanslarından, miss turkey'den türetilmiş oyuncumsularla karşılaştırılamayacak kadar büyük bir yetenektir.

yolun açık olsun apalak. bütün olası yapımlarının en birinci müdavimi benim bundan gayri.
hesabın var mı? giriş yap