• adını sevdim ama az ömrü var türk futbol camiasında.

ilk yarı bitmeden gönderirler.
  • yeni bir yapı oluşturmak yerine mevcut yapıyı iyi tanıyan bir hoca tercihi yapmışlar. oyuncu iskeletini bozmazlar ise yine kafaya oynarlar diye düşünüyorum.
  • (bkz: isaac newton)
  • kendisini basarili saymamiz icin sampiyon yapmasi gerekiyor takimi. artik diger turlusu kesmez taraftari bu sezondan sonra.

huseyin cimsir geldiginde oynanan kumarin bir benzeri daha oynandi.

kibris'ta bu kadar oynanmiyor bu meret.
  • abdullah avcıdan çok daha mantıklı hamle olduğu kesin. ekibini ingiltere'den getirecekmiş. başarılı olacağına inanıyorum.
  • hayat bazen insanların karşısına böyle şanslar çıkarır. belli ki hem taraftar hem de takımın gözünde düzgün bir profil çizdi. sonra türkiye kupası ile o şans karşısına çıktı, ve newton da şansı iyi kullandı.

açıkçası başkası gelseydi “niye newton değil?” diye sorardım. yolu açık olsun.
  • cimsirden de, parselci apo'dan da iyi is cikaracaktir.
  • trabzonspor ve ilgili başlıklar genellikle gizli ırkçıların toplandığı ırkçı turnusolu sayılabilecek başlıklardır, yok rum yok pontus yok hamsi beyin vb.

bu kadar ezik olmayın lan, biraz süngerleşmiş beyninizi çalıştırın daha düzgün ve bu kadar sefil olmayan argümanlar mutlaka bulursunuz.hem sizi daha zeki gösterir .hadi bakiim biraz daha çaba
  • şimdiden soyadıyla beklentileri yükseltmiştir. başarılı olursa “futbol newton yasalarına göre oynanır” pankartı bile açılabilir :d
  • adam daha ekibini kurmamış millet yok öyle yok böyle boş boş konuşuyor. ekşi ortamı yemin ediyorum lağım çukuru gibi bir yer oldu.
hesabın var mı? giriş yap