• burada sözü edilen kiralık olarak gelme iddiası dır. kulübüyle şu an sorun yaşıyor. ıddia gerçek olursa sezon sonuna kadar fenerbahce'ye kiralanabilir. olmayacak bir şey değil. amaç fenerbahçe'nin bu sezon şampiyon olmasını sağlamaktır . ıyi bir forvete ıhtiyaç var. fenerbahce sürpriz yapabilir. zira en iyi starları bu ülkeye her zaman fenerbahçe getirmiştir.
  • fenerbahçeliyim. göt olma riskim var ama ilk defa bu cümleyi kesinliğine inanarak söyleyeceğim;

kandırmayın bizi...

tanım: bu sezon da şampiyonluğa oynayan real madrid'in geçen yıl 135 mio euro'ya transfer ettiği süperstar.
  • sakatlıklarla boğuşuyor ve daha yeni yeni kendini toparlamaya başladı. sezonu yarıladığımız da düşünülürse sezon sonuna kadar kiralık gelmesi önünde çok bir engel yok. ben böyle bir kiralamanın hala çok zor olduğunu düşünüyorum ancak burada altı üstü 6 ayılık kiralama için imkansızmış gibi konuşmaya gerek yok, sonra entry silmek zorunda kalıyorsunuz. ayrıca ilk kez adı türkiye'de bir takımla anılmıyor, daha önce de bir kez daha fenerbahçe ile anıldı. bir kez de kırşehir belediye spor ile adı anıldı ama o çok sayılmaz.

(bkz: eden hazard'ın kırşehir bld. spor'a transferi/@nickbulbana)
  • eden hazard
    - türkler çok duygusal ve teknik. kebap şahane. sultan ahmet gittim. benim türk arkadaş var fenerbahçeli bende fenerbahçeyi seviyor.
    turk basını
    -hazard fenerbahçe için madridi karşısına aldı.
  • hadi aldık diyelim.
    bu adam bakacak bu erol kim nerde hocalık yapmış diye.
    kartalspor ,yeni malatyaspor ,elazığspor ,istanbul başakşehir ile karşılalacak.
    sonra kim takar yalova kaymakamını.
  • fenerbahçe’ye transferinin tek gerçekleşme ihtimali şudur;

ali koç: fener’e mesut’u getircem.
    florentino perez: getiremezsin.
    ali koç: getirirsem hazard’ı veriyon mu lan?
    florentino perez: veriyom lan!
  • şu an kadroya girebiliyor mu? hayır.

real maaşını ödüyor mu? evet.

madrid’in 6 ay daha oynatmayı düşünmediği bir adamın maaşının yarısını başka takımın karşılaması işine gelir mi? evet.

hazard’ın antreman yapıp yatmak yerine, maç temposu kazanması real madrid’in işine gelir mi? evet.

haziran’da avr. şampiyonası varken hazard antreman yapıp yatmak yerine sürekli oynayacağı bi takımda 6 ay takılmak ister mi? evet.

mesut özil ve hazard’lı bir takım tüm dünyada sükse yaratır mı? evet.

fenerbahçe tüm bunları ister mi? tabi ki.

tüm bu şartlar uygunken transfer neden gerçekleşmesin?
  • istemeyiz. gelirse pelkas kulübeye çekilir hiç gerek yok xd.
  • hakikaten buna ihtimal veren hayatında hiç premier lig yada la liga izlememiştir. 100 milyon euronun üzerinde bir paraya aldığı futbolcuyu bedava vermesini hatta maaşının bir kısmını ödemesini nasıl beklersiniz? uzaktan fenerbahçe kopenhag, panathinaikos ya da al sad seviyesinde bir takım olarak gözüküyor. hazard diyelim gidecek emin olun championship takımları dahi fenerden daha önceliklidir. premier ligde bir yakım bile mesutu istese fenere gelir mi sanıyorsunuz?
  • alper potuk, ismail köybaşı'ndan ne ara buralara geldik.
hesabın var mı? giriş yap