• yeryüzünde floransadan sonra metrekareye en çok tarihi eser düşen şehirde gezilecek yer yokmuş.
  • ulkemizin en batisindaki guzide sehrimiz. ıstanbulda yasayanlar icin haftasonu tatilini degerendirmek icin cok guzel bir sehir. bol bol tarihi mekanlari bulunmasinin yaninda meshur cigerini yemenin ve meric yakininda balik yemenin keyfine yoktur. dugunleri 3 gun 3 gece surer ve icki su gibi gider.
  • çok garip sivrisineklere ev sahipliği yapan şehirdir. bu sivrisinekler atlet, tişört, gömlek katmanlarını geçip deriye ulaşabilirler. hatta karaağaç bölgesinde zenci sivrisinekler mevcuttur ki bu sineklerin soktuğu noktanın 3-4cm uzağı şişer.
  • özlediğim şehir datcom
  • sadece selimiye camisini görmek için bile gidilmesi gereken harika şehir. hala içinde balkan kültüründen izler taşır. meriç nehri'ni geçtikten sonra gidilen karaağaç bölgesi ayrı güzeldir, insana türkiye'den çıkmış hissi verir. ayrıca, meşhur tava ciğerini denemeden dönmek bu şehre yapılmış en büyük haksızlık olur.
  • bisiklet kiralayıp bütün şehri bu şekilde bir kaç saat içinde gezebilirsiniz. karaağaç'ta bir mekana oturur kahvenizi, çayınızı içer devam edersiniz. huzur dolu yeşil şehir.
  • ciğeri kadar çöplüğüyle de meşhur olan il.

bu görüntüleri az önce bir arkadaşımın paylaşımı sayesinde gördüm, işin aslı astarını tam olarak öğrenince daha detaylı bir bilgilendirme yapacağım. hoş, bu kadarı bile insanın uykularını kaçırmaya yeter.
  • hayvanlara karşı bir suç işleniyorsa belediyesinin üzerine gidilmesi gereken şehir. bir hayvan katliamı iddiası var. umarım doğru değildir.
  • hayatım boyunca akp'ye oy vermedim asla da vermeyi düşünmüyorum fakat son yerel seçimlerdeki akp adayı ahmet günşen bu şehir için bir fırsattı.
    kendisi türkiye çapında nadir bulunan kıymetlerden biriydi. fakat edirne halkı fırsatı tepti.
  • iddialar gerçekse, yapılan kafasızlıktır.
hesabın var mı? giriş yap