• s.s. rajamouli ve j.v.v. sathyanarayana'nın yönettikleri film. sudeep, nani ve samantha ruth prabhu başrollerde. imdb notu 8.1 lakin filmin afişi bile yok.
    http://www.imdb.com/title/tt2258337/

* penaltiyi taca atan centilmen futbolcu uktesi.
  • hint yapımı bir bilimkurgu animasyon. ölen bir adamın sinek olarak reenkarnasyonu ve ölümünü araştırmasını konu alıyor. spoiler değil lan, film başlar başlamaz zaten buradan başlıyorsunuz izlemeye. hint yapımı animasyon izlemedim dememek icin bile izlenebilecek bir film.
  • sinek küçüktür ama mide bulandırır sözünü ters yüz eden film. bu filmle sivrisi hariç sineklere bakış açım değişti şerefsizim.
  • korku filmi yazıyorum, yakında filmi çekilecek, malum cinli minli ( ama senaryo muazzam ),
    sırf niçin diye soruyorum kendime; biraz para kazanıp ruby sparks, before sunset, before sunrise ve before midnight, mr. nobody tarzında bir film çekebilmek için... bugün bu filmi izlediğimde anlam veremediğim bir tür daha oluştu kafamda, sevdim bu filmi ben :)
  • konu kesinlikle değişik, anlatımı yine hint tarzı, oyunculuklar yine eğlenceli, saçmalıklar yok değil hatta gülünç bile denebilir ancak bu yönlerine takılmazsanız kafa dağıtmak için başarılı...
  • oldukça eğlenceli bir hint filmi.
    filmi orijinal olan telugu dilinde izlemenizi önerinim. hintçesi dublaj, dudaklar uyuşmuyor, bilginiz olsun.

--- spoiler ---
    sinek olarak reankarne olan kişinin katilini bulup hayatını zehir edip intikam almaya çalışmasını anlatıyor.
    --- spoiler ---

sineğe bile sempati duyurucak bir film. izleyin, pişman olmazsınız.
  • farklı bir flm.
    izlemeye değer.intikam filmlerinin en fantastiği denebilir.
  • fantazi filmleri çok sevmeyenler için uzun bir film gibi gelebilir. eğlenceli tarafıyla sonuna kadar seyrettiriyor.
hesabın var mı? giriş yap