• benimdir. hepsinin ortak özelliği karşısında daha kötü bir adayın olması.
  • burda otturen super iqlu tiplerin cogunlugunun genel secimde muharrem ince'yi yikayip yagladiklarina yemin edebilirim entrylerinde dolasirsam kanitlarim da ama ugrasamam.
  • ince miydi onun soyismi
  • ilginç bir başlık, kime verecekti ki ?

erdoğan'a, erdoğan'a, erdoğan'a mı?

demirtaş'a, perinçek'a, soğan'a mı?
  • valla benim oy verme sıralaması şöyle oldu:

2014: rte

2018: rte

2023: adaylığını dayatan çapsız bay kemal sahtekarı
  • dertlidir. aramıştır, denemiştir "ya olursa" demiştir, tarkan'ın geççek şarkısını dinlemiştir.
  • rte'ye oy vermemenin gururunu taşıyacak insandır. barış, birlik ve beraberlik yanlısı olan insandır. ülkenin aydınlık bir geleceğinin olması için elinden geleni yapabilen insandır. ama asıl koyunun kim olduğu belli, adaletin, sefaletin olmadığı eğitimsizliğin, magandacılığın, cinayet haberlerinin kol gezdiği, on milyonlarca mültecinin yükünü omuzlayan bir türkiye isteyenler.

bir taraf gelecekte seçiminden gurur duyacakken diğer taraf eğer uykusundan uyanabilirse yaptığı seçimle ülkenin geleceğine kibrit suyu döktüğünü fark edecek ve vicdan azabıyla yaşayacak.
  • ben bunların yanında hesap sormazsam namerdim diyen püskevite bile oy verdim
  • siz öbürlerine verdiniz de ne oldu. ülkenin anası sikildi
  • enayidir, kısa ve net.

bu güruh enayi olduğunu kabul ettiği zaman türkiye akp karanlığını aşacaktır ancak hiç niyetleri yok.
hesabın var mı? giriş yap