• davetiyeler sozluk yazarlarinin yarisina gonderilmis. talep fazla oldugundan diger yarisina eksi fest 2016 icin gonderilecekmis.
  • ssg' nin minik konserinin ardından sahneye tarkan' ın geleceği fest.
  • ssg nin yazarları keriz yerine koyacağı fest.

unutma unutturma burada bu insanların sırtından ciddi miktarlar kazanıp sonra bununla da yetinmeyip organizasyon işine girip yazarlara belli bir tarihe kadar 30 tl yapılan ekşi fest 2014.

umarım 2015 böyle olmaz.

(bkz: paranın büyük etkisi)
  • 2014'te yapılan ve sözlükle alakası olmayan enternasyonel fest sonrası yazarlara uygun birşeyler yapılmasını beklediğimiz etkinliktir.

-bira neden 5 lira değil? 3 senedir 10 lira ve içmemek için inat ediyoruz.
    -boş boş gruplar gelse bile yazar olan gelir. zaten millet sözlük sayesinde kaynaşmaya geliyor. 2 tıngırtı da olsa gelir.
    -yazarlara 2014'te hiç önem verilmedi. hatta siz siktirin gidin, biz kendi kafamızda fest yapıyoruz dendi. koca etkinlikte yazar göremedik.
  • altin günüme denk geldigi icin katilmayacagim sey.
  • şöyle güzel bir şey olsa diye iç geçirdiğim.
  • buna mfö gelsin yeniden. yine yağmur yağsın ama hava da soğuk olmasın.

eyyorlamam bu kadar.
  • 30 mayıs 2015'de yine life park'ta düzenlenecekmiş kendisi.
  • twitter'daki ekşi fest hesabından "30 mayıs'ta lifepark'tayız! peki siz ekşi fest'15 sahnesinde kimi görmek istersiniz?"diye sorulmuş olan etkinlik.

caro emerald gelse mesela, tadından yenmez bence!
  • şişşt müdür, bak bi. buna mfö'yü getircen dimi?

tamam bi kere geldiler, ben de eşeklik edip "yağmur yağıyor yeaa" bahanesiyle gelmedim ama dedim ya eşeklik etmiştim. twitter hesabım yok, buradan şeyediyorum oyumu, talebimi, dileğimi, arzumu, ihtiyacımı.

mfö gelcek dimi?
hesabın var mı? giriş yap