• (bkz: diyosun)
  • yıllardır hemen her konuda bilgi edindiğim, baştan sona tüm entryleri okuyabildiğim biryerken, şimdi çöplüğe dönmüş alandır. neden yıllar önce üyelik açmadım bilmiyorum, o kadar yazı yazamayacağımı düşündüm, yazarlığı biraz üstün gördüm galiba, ama şu an gerçekten acınacak halde. aa haberden farksız konu başlıkları, şiddet ve nefret içeren entryler.. sanırım türkiyenin hali hazırda hızla ilerleyen cehaleti doğal olarak ekşiye de yansımış.
  • beni hala çaylak tuttuklarından dolayı böyle yap beni yazar bak neler oluyor.

(bkz: hiçbirşeyyapamadı)
  • özel mesaj atıp ayar vermeye çalışanı mı ararsın yoksa kendi dar düşüncelerini genel-geçer diye bilim insanı titizliğinde yazıp saçmalayanları mı ararsın özelden.seviyesizce hakaret eden yazarları gördüm,kusura bakmasınlar bende de on adım kuralı vardır nazik olana saygı duyarım,hakaret edene ise acımam.özele yazıyorsan insanca yaz,soru sor değil mi?sen diye başlıyor karakter yoksunları askerliği beraber yaptık sanki,o latte bardağını sana hangi amaçla kullanılır gösteririm.eski üye sanırsın sokrates,yeni üye sanki aristonun bokunu yemiş,özgüven patlaması.sözlük sana mı muhtaç,sen olmasan olmaz mı?burası sözlük herkes düşüncesini paylaşır ve işler yürür,senin düşüncen yoksa iki kelimeyi yazamıyorsan kalabalık yapma.tez-antitez=sentez esastır.
  • trend topic olması gereken başlık.
  • (bkz: her yerlerde)
  • buna şaşırmak ilginç aslında. nedeni gayet basit; ülkedeki genel kültürün seviyesi nerede? ya da mizahın? bu aynı zamanda sözlüğün seviyesini de ortaya koyuyor. anlamak istemiyorsanız ayrı konu.

bir detay daha var tabi; o da sözlüğün nasıl yönetildiği? bu durum yönetimin işine geliyor tabi. bir yerlerden tanıdık geldi mi?

böyle gereksiz bir başlık için epey uzun bir entry oldu...
  • insan yaşamının bir değeri ve kalitesinin olmadığı yerde, kaliteli ne kalır ki?
    kaliteli mal veya hizmet üretenler, talep azaldığı için üretmek istemiyor.
hesabın var mı? giriş yap