195 entry daha
  • (bkz: neverending story)
    paylaştıkça çoğalan lezzet...
  • az önce radyoda "uyuşturucuya özendirdiği için" güvenlik güçlerince kapatıldığı ileri sürülen site...
    (bkz: peki ama nasıl yani)
  • bunca zamana ve bunca bozulmaya rağmen halâ her sıkıştığımda bilgiye ulaşabildiğim "kutsal bilgi kaynağı"m...
    ilk katıldığım zamanı ve o zamanların ruhunu özlememek elde değil. keşke seviysizlik ortadan kalksa, hadi vazgeçtim, azalsa bari de tekrar kutsal bilgi kaynağı olsa...
    seviyorum....
  • uzunca bir süre en ters fikirli ve sivri dilli arkadaşlarımızla bile zirvelerde karşılaştığımızda sohbet edip dostluklar oluşturduğumuz yerdir ekşi sözlük...
    derken, "popüler olan kirlenir" gerçeği doğrultusunda sayımız artmaya başladı, çok iyi bir sürü insanla beraber sözlük ruhunu benimseyememiş, benimseyemeyecek bir sürü yazar türedi...
    burası bir zamanlar ssg nin bahçesiyken ve en son topu topu 3 - 4.000 kişiyken güzeldi...
    sonradan gelenlere bok atmak değil maksadım, çok iyi bir sürü arkadaş edindik, ama, .....
    şimdi eski şarkılar sustu, ortalıkta devamlı ve sağlıksız bir bilgi /teori akışı var...
    artık zirvelere gitmek istemiyor canım...
    ama kaçıp gitmek de istemiyorum... son kaleyi teslim etmek olurdu bu eğer "kaçıp" gitseydik...
  • kirletilmiş bir vaha...
  • günden güne tadı kaçan ve "kutsal bilgi kaynağı" olmaktan uzaklaşan bir zamanların en keyifli uğraşı...
    ilk yılları mumla arıyorum.
17511 entry daha
hesabın var mı? giriş yap