• deliye her gün bayram olduğu gerçeği nedeni ile bayramlaşamayacağımdan dahil olamadığım deve pardon veri tabanı.
  • bayramlaşacak kimsesi olmayan, bayramlaşacak kimsesi olup bayramlaşmaya isteği ya da yüzü olmayan tüm yazar arkadaşların bayramlarını kutlarım.

bir dahaki bayrama şikayet edecek kadar çok kimseniz, kimseyi aratmayacak kadar değerli kimseleriniz olsun inşallah.

edit: bir selam gönder bari bayramdan bayrama, bayramın kutlu efem efem gibi türküleri dinlemeyin. o radyoları da allah bildiği gibi yapsın.
  • tüm yazarların gözlerinden öperim, iyi bayramlar inşallah.
  • ilk görev yerimde en nefret ettiğim şey yalnız başıma yediğim akşam yemekleriydi.
    en basit reklamlarda bile hüzünlenip ağlardım, zehir olurdu o yemek.
    hele ki tek başına bayram sabahına uyanmayı, kutlayacak kimsesi olmamayı tasavvur bile edemiyorum.
    bu satırları yazarken bile ağlamaklıyım yalnız arkadaşlar adına...

azıcık bir işe bile yarayacaksa; hepinizi kocaman kucaklayarak bayramınızı kutluyorum.
    bir gün bir şekilde bitecek o yalnızlık merak etmeyin.
    saygılarımla...
  • bayramınız kutlu olsun.

yalnız falan değilsiniz, canınızı da sıkmayın. varsa bursalı olanınız, canlı canlı da kutlarız.
  • iyi bayramlar.. çocukluğumun en güzel anıları bayram günlerinden..bugün bir çocuğa güzel bir anı bırakalım ..
  • herkese mutlu bayramlaar =^_^=

(daha koca bulamadın mı ? diyen teyzeler hariçç 0.o )
  • herkesin bayramını kutlarım.
    içinizdeki heyecanı hiç kaybetmemeniz dileğiyle...
  • benim gibi ailesinden uzakta bayrami gecirenlerin ve herkesin bayramini kutluyorum. boyle olacagini tahmin etmemistim ama bayagi bir mahsunlastiriyormus bu durum insani.
hesabın var mı? giriş yap