sponsorlu
6510 entry daha
  • bugün uykusuzda gördüm sanırım bunu. yanılıyor da olabilirim.
    ama beni anlatıyor.
    yorulan insanları tatmin etmeyecek veritabanı kısacası.
    buyurun.

https://eksiup.com/a986deffa30
  • yarın neden böyle oldu oysaki çok kalabalık mitingler yaptık diye dertleşiebilirsiniz. ayrıca büyük mitingler için gidin cumhuriyet mitinglerine bakın ve sonrasında gelen oy sayılarına
  • kafamı hissetmiyorum.
  • olur da bir derdiniz olur. etrafinizdakilerle paylaşmak istemezsiniz. veya bir derdiniz olmaz canınız sadece konuşmak ister. im here people 4 u
  • bugunde dertlesmeyin aq
  • uykum kacti.

bòyrun.

hugo der ki; dert uyutmaz.
  • güzel kitapları okumayı hep erteledim, tatilde okurum diye. anne olmayı hep erteledim bu ülke düzelir de çocuklarımın günahına girmem diye. bu ülke de ruh hastaları ile yaşamaktan nefret ediyorum. ( siktirip git diyen olmasın sakın! onlara da lafım var.......kazanacağız mutlaka kazanacağız!) hepinizden nefret ediyorum.
  • ne tuttuğum takım şampiyon oldu bugüne kadar ne oy verdiğim parti veya şahıs kazandı... bir iki diziye heveslendim hepsi yayından kaldırıldı.. dominos pizza'da sevdiğim bir pizza vardı "meetza" diye.. onu bile kaldırdılar menüden..
    sevdiğim şarkıların klipleri yayınlanmazdı radyoda çalmazlardı neyse internet, mp3 vs. geldi de aştık o sorunu. 240 yıllık mazisi olan okulumu bir kararname ile kapattılar.
    kadıköy'de sevdiğim restaurant kapandı, sevdiğim bir cafe vardı kapandı.. ben biraz takıntılı biriyim yenisine alışmak zor benim için belki sizler için bir kalem mekan ama bana öyle olmuyor. sevdiğim meyveyi bulamıyorum (passion fruit) (derdini öpeyim demeyin) zaten kadıköy'de gittiğim çay bahçesi de kapandı. sonra ben de gittim kadıköy'den.
    kafam dağınık dağınık da yazıyorum o yüzden. ekşi'de takip ettiğim bir kaç yazar vardı onlar da yazmaz oldu artık. üstüme gelmeyin sizi de severim.. ha bir de geçen euro aldım şu ekonomik krizde bile euro ile zarar etmeyi başardım.
    buradan toplu olarak dertleşmiş oldum hepinizle..
  • buradayim.
  • doğru acı çekmeye gelmişim hayata neyi tutsam elimde kalıyo bunun sebebi de gerizekalılığım
27309 entry daha
hesabın var mı? giriş yap