• maltepe sahil (bkz: chicago lounge) nargilemiz ve (bkz: a touch of humor) kardeşimle.
  • eskişehir den goy goy yapacak kişilere selamlar
  • mecidiyeköy civarında varsa yeşillendirsin.
  • yeter artık hor görüp itelediğiniz limanı. ya bir gemi bulacağım yada ben dağıtacağım bu limanı.
    eskort sitelere bile başlık açtım gelmedi. bak istanbula bir kaç gün daha kalacağım dahada beklemem çeker giderim sessiz gemi gibi baştan diyim. çıkılmalık taban oluşturuyorum ben. ha param yok çay içer hassiktir geldi yine tipini sktiğim der çeker gidersiniz denemekte fayda var. dahada yazmam.
  • düsseldorf'ta kimse varsa bi bira içebiliriz
  • mesai sonrası beylikdüzü... of tamam tamam...
  • kadıköy de olan varsa leman kültüre bekleriz.
  • istanbulda yeniyim ve evde çok sıkıldım , kadıköy, bakırköy ya da taksim istiklal değil de karaköy taraflarında muhabbet edebileceğim birileri olursa güzel olur. heavy metal, hard rock ya da her türlü müzik muhabbeti yapılır testamentten girer neşet ertaştan çıkar, ferdi özbeğenden girer iron maiden savatage marilliondan çıkarım.
  • afedersiniz ümraniye diyenler oldu..
  • merhaba,
    en yakın dostlarımın farklı şehir ve ülkerde olmasından dolayı gıybetsever bir arkadaşa ihtiyacım var.
    tercihen alkol kullanan,
    yukarıda belirttiğim gibi gıybet sever,
    mümkünse bakırköy ve çevresi ilçelerde oturup, beni uzaklara yormamasını dilediğim,
    28 yaşımda olduğumu belirterek, birbirimize zaman ayıracağımız bir dost istiyorum.
    şart değil ancak futbola ilgisi olursa sevinirim. (beşiktaşlı olması koşuluyla)
    not: kadın olduğum için kesinlikle kadın tercih edilecektir. manikür, alışveriş, kozmetik, kıl tüy konuları önemlidir.
hesabın var mı? giriş yap