*

• sözlük yazarlarına güven olmayacağından pek rağbet görmeyecek ilanlardır.
  • 'nefes alsın yeter' kriterinin bolca görüleceği ilandır. hem kız hem erkek için aynı kriter geçerlidir. napak panpa evlenemeden ölek mi!
  • anneannemin gazına gelip annemin benim için buraya vermesinden korktuğum ilandır. allah muhafaza yani...

• yokluğun o kadar belli edilmemesi gereken başlık. en azından evlenmek istediğiniz kişinin/insanın cinsiyetini/cinsini yazarsanız daha verimli olabilecek durum, fark etmez diyorsanız ki genel kanı o yönde, istenmeyen sonuçlar doğurabilecek olsa dahi evlenin kime ne demek istediğim hadise.
  • ailesi varlıklı ve boğazda yalıları güneyde yazlık vilları olan,

ailesinin tek kızı,

iri ve şekilli göğüsleri olan,

güzel ve bakımlı,

sporsever,

libidosu yüksek ve cinsellikte sınırları olmayan,

eğlenceli ve hayat dolu otuzuna gelmemiş kadınlar başvurabilir.
  • okuyup okuyup gülmekten göbeğimi titreten ilanlardır. sözlük yazarlarının bu kadar zor durumda olduğunu bilmiyordum. en azından fuckbuddy aranıyor başlığı daha içten, daha samimi.
  • - kezbanlık yapmayı iyi bilen ve seven. olmassa olmazdır. aşırı kezban olmalı. sonuçta evde köpekte besliyorum ben alışkınım evcil hayvanlara. hem luckyde evde tek başına sıkılıyor zaten
    -sürekli bana komşuların kocalarını anlatması. bu aradığım en önemli özellik. böylece kendimi başka insanlarla kıyaslayabilir ve kişisel gelişim elde edebilirim
    -kavga ettiğimizde direk annesinin evine gitmesi. böylece annem bize gelsinmi ne zamandır görmedik muhabbetinden kurtulurum
    -bütün gün televizyon başında çekirdek yiyip göt büyütmesi. özellikle akşam sevdiği diziler olduğunda eve geldiğimi bile farketmemesi

işte evleneceğim mükkemmel kadın. kriterlere sahip adaylar mesaj kutumu yeşillendirebilirler.
  • yakışıklı/güzel gibi bir ünlü kişi benzerliği
    fiziksel özellik tarifi
    para sahipliği kıstası
    seks becerileri
    formülü ile yazarların hayalgüçlerini ve espiri yapabilme seviyelerini gösteren ilanlardır.
  • aslında yumurta kırmaktan bıkmış bekar yazarlar için,

(bkz: börek.avi)
hesabın var mı? giriş yap