candyline

  • azimli
  • hırçın golcü (297)
  • 6431
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

orgazm olamayan kadınlara tavsiyeler

çok bilen erkeklerin saçma tavsiyeleridir. hayır bi de hepsi dememiş mi kesin oral seks yaptırın.

e be anacım, siz değil misiniz oral seks başlığı altında "ııyy kadına yapmak iğrenç vıcık vıcık!" diye ağlayan; kadınlarla ilgili cinsel içerikli başlıklar açıp "ay onların amları kokuyor, am suları iğrenç bi kere!" diyip kadınları aşağılayan, yetmezmiş gibi hatun oral seks istediğin "kezbana bakın daha yatmasını bilmiyor, bi de utanmadan oral seks istiyor!!!1!" diyen... oral seks isteyen hatuna burun kıvırıp, iki yalarmış gibi yapıp bu kadar yeter diyen de sizsiniz. bu lafların hepsi yazdıklarınızdan derlemedir, hiçbirini kıçımdan uydurmadım. bi de gelmiş hala oral seks yaptırın diyorsunuz, iyi de yapmak isteyen bu adamlar nerdeler?

hadi hepsini geçtim, işin kötü yanı da oral seks yapıldığı için karşısındaki kadına oral seks yapma ihtiyacı duyan, eşitiz ayağına yatıp üstünkörü ve olayı geçiştirmeye çalışan erkekler kadar can sıkıcı ve şehvet öldürücü bir şey olamaz herhalde. duymuş ya bi kere oral seks yaparsak kadın azar, uçar, manyak seks olur diye. tahrik olacak ya hatun. hayır be yavrum bu işi bitse de gitsek, yani tahrik olsa da bıraksam modunda yaparsan hiçbir bok olmaz affedersin. hatta dediğim gibi hatun da allahım lütfen bıraksın dayanamıyorum der; ama işte rahatsızlıktan.

ben biliyorum ki; evet oturup önüme gelen kadına bunu soruyorum, öyle türk ya da yabancı da fark etmiyor iyi oral seks yapan erkek sayısı çok az. neden bi tahmin edin bakalım. evet doğru bildiniz, bu sevişme işini pornolardan öğrenip o sırayla yapmak gerektiğine inanan adam, karşısında gerçek bir kadın olduğunda onun tepkilerini ölçmediği için her yaptığı şeyin işe yarayacağını düşünüyor da ondan.

heh işte, siz bu erkeklerle olan kadınlara orgazm olma tavsiyeleri veriyorsunuz. o yüzden birçok kişinin de söylediği gibi iş karşılıklı uyum ve anlayışta bitiyor. fakat önce bir kadının kendi bedenini tanıması ve nelerden hoşlandığını bilmesi gerekiyor. sonrasında da karşısında robot gibi sıralamayla seks yapan değil, karşısındaki insanla zevk almak için birlikte olan bir erkek lazım. orgazm garanti valla.

sonuçta orgazm olmak için oral seks şart değil veya her zaman penetrasyon da şart değil... sıralamalara, kurallara bağlı olmak zorunda değilsiniz ki. ne istediğinizi ve karşınızdakiyle birlikte olmak istediğinizi bilmeniz yeterli. bir seferinde oral seksle olur diğerinde başka bir şeyle. her çiftin birlikte zevk aldığı şeyler farklıdır.

neyse işte bir kadının zırvaları benimki de...

devamını okuyayım »