• sabitlenmiş entry
    ekşi sözlük’ün yeni mobil uygulaması ‘’ekşi’’ yayında!

yepyeni ‘’ekşi’’ uygulamasında sözlük özelliklerinin tümü kullanılabilir olacak, bunun yanında bazı önemli yenilikler de var: (bkz: sözlük tarihçesi/#163137577)

uygulamayı indirmek için: link
    • bir hata uyarısı:
      bazen bir entry’nin devamını oku kısmına dokunuyorsun bir alttaki entry’inin detayına gidiyor.
    • an itibariyle kullanmayı bıraktım. buglarından saçmalıklarından bıktım artık.

iphone 7 ios 11’de uygulamayı yukarı kaydırarak kapatmayıp tekrar girdiğimde birkaç saniye içinde atıyor.

başlığın içinde istediğim entry’ye tıklamak mümkün değil. devamını okuyayımın tam ortasına basmazsanız başka bir entry açılıyor.

sebebini anlamadığım şekilde kullanırken sürekli uygulamadan atıyor. her gün kesin başıma geliyor bu.

bugünde başlıkların yenilenmesi için bayağı bir beklemek gerekiyor. her saniye entry girilirken her saniye bugünü güncelleyemiyoruz. yukarıdan aşağı çekince başlıklarda hiçbir değişiklik olmuyor.

ve bazen anasayfada takılıp kalıyor. uygulamadan da atmıyor uzun süre sadece takılıyor.

reklamlarına tıklamak o kadar kolay ki kendimi sürekli appstoreda buluyorum. bannera tıklamayıp kaydırsam bile tıklamışım gibi appstore açılıyor.

güncellenene ve daha stabil, daha kullanılabilir hale gelene kadar kullanmayacağım uygulama.
    • başlık ayrımında hata vermesinin yanında yazarlara mesaj atarken de hata veren, gerizekalı yazılımcıların hazırladığı uygulamadır. bi de bu uygulamayı hazırlayan mallara üstüne para da verilmiştir şimdi.

tanım: ekşisözlük kalitesinde, rezalet ötesi uygulama.
    • (bkz: ölümlü dünya (film)) başlığına girince uygulamadan atıyor. uygulamanın attığı başka başlıklarda var. birkaç kere daha denk gelmiştim ama anlık bir sorun diye kaydetmemiştim. ama sanırım bu sorun kronik bir sorun.
    • ufak tefek hataların olduğu uygulama. benim yaşadığım sorunlar şöyle;

-sayfalar arasında entryler okurken, tam yeni sayfaya geçerken uygulamadan atıyor (genellikle bu oluyor)
      -ben birkaç entry girdikten sonra profilime giriyorum, son girdiğim entryler görünmüyor. son girdiğim entryleri görmek için uygulamadan çıkıp tekrar girmem gerekiyor.
      -video açtığımda yarısında uygulamadan atıyor (bazen)
    • herkesin bi anda kapandığından bahsettiği uygulamaması. ben de yazayım tam olsun.

uygulama atıyor arkadaşlar, tam bi şey okurken veya yazarken pat diye gidiyor.

düzeltin artık şunu ya valla bıktım.
    • kaç kare söyledik tekrar söylüyorum,

içindeki browser da videolar yatay konumda izlenemiyor.

bir de bunu reklamsız kullanmak için para istiyorlar, yazık.
    • şimdi şuna diyecek şey bulamıyorum. sayfada entry yok, sadece reklam ve video. şaka gibi gerçekten.
    • ekşi sözlük reklamlardan para kazanıyor mu? evet,
      ekşi sözlük kurucuları amerikada yaşıyor mu? evet,
      sedetin keyfi yerinde mi? evet,
      ekşi sözlük ios uygulaması sürekli hata veriyor mu? evet,
      ekşi sözlük ios uygulaması hantal mı? evet,
      ekşi sözlük ios uygulaması kendi kendine kapanıyor mu? evet,
      piyasada çok iyi ios app. geliştiricileri var mı? evet,

ekşi sözlük uygulaması kötü olmuş iyi olmuş kanzuk'un umrunda mı? hayır,
      sözlüğü kodlayan sedetin bu durumlar umrunda mı? hayır,

tanım: yapacağınız uygulamayı diye küfür ettiren iphone operating system üzerinde çalışan ekşi sözlük uygulamasıdır.

@ssg halen c++ hakkında entry girsin, önce kendi söküğünü dik sonra gel tanım gir.
    • yazı puntolarını büyütemediğim uygulama. varsa mümkünatı bir yol yordam gösterin ağalar...
    hesabın var mı? giriş yap