• işletim sistemi versiyonu: 10.3.2

ben sayfasından kullanıcı sözleşmesi, gizlilik politikası, kullanım koşulları ve iletişim sayfalarını açıp, çarpıya basarak kapattıktan sonra sayfalar bir kez daha açılıyor.
  • mesejlar sekmesi calismiyor.
    yenilemek icin asagiya cektigimde uygulama cokuyor.
    en temel fonksiyon bile calismiyorsa neden cikarttiniz ki ?
  • yeni mesajlarda bkz verildiğinde, böyle bir şey bulunamadı uyarısı veriyor ve mesaj gönderilmedi zannediyorsunuz. 3 dk sonra aynı mesajı iki üç kez gönderdiğinizi görüyorsunuz.
  • işletim sistemi versiyonu: 10.3.2

muhtemelen tüm ios versiyonları için geçerli, entry'lerden yazı kopyalayamıyoruz. textview yerine label kullanımıyla ilgili olabilir.
  • yüklenmiyor bile maalesef. eğer apı endpoint şu anki web versiyonu ile ayni ise direkt uygulama ile alakalı bir bug var
  • iphone 4s ios 9.3.5

uygulama logosunda kaldı ve açılmadı. telefonun kısa bir süre donmasına neden oldu ve uygulama kapandı. mecburen silmek zorunda kaldım.

ipad mini ios 10.3.2

uygulama, telefon ekranına göre ayarlı. bu düzeltilebilir. yine de fena değil. "bugün" sekmesi açılmadı. "mesajlar" sekmesi açıldı fakat mesajları göstermedi.

anlayışla karşılanabilecek bug'lardır. güncellemelerle düzeltileceğini düşünüyorum.
  • 5s model cihaz ve ios 9.3.4 'de çalışmıyor. uygulamanın ilk ekranı açılıyor sadece, ekşisözlük logosu var, gerisi gelmiyor.
  • el emeği göz nuru bölümündeki entryler ikişer kere listeleniyor.
  • gece modunda mesajlaşırsanız yazdıklarınız siyah çıkıyor.
hesabın var mı? giriş yap