2632 entry daha
  • ulusal gazete ve dergilerin dijital platformlarında içerik editörü olarak çalışıp, bunun yanı sıra sosyal medya hesap yönetimlerini yaptım. iyi referanslara sahibim. freelance çalışacak editör ve sosyal medya uzmanı arayışında olanlar iletişime geçebilir. istenildiği takdirde cv paylaşımı yapılacaktır.
  • haftada 0.05 - 0.1 btc kazancı sağlayacak bir proje için günde 5-6 saat bilgisayar başında rutin işler yapacak birisine ihtiyacım var. işten elde edilecek kazanç kişinin çalışma verimine doğrudan bağlı ve kazançtan direk 50% payı btc olarak göndereceğim.

ingilizcesi iyi, boş zamanı çok olması açısından öğrenci ve altcoin crypto piyasalarına az da olsa ilgili birisi olması tercih sebebi. sözlük dışı iletişim için: hakanf@protonmail.com
  • dijital dönüşümünüzü gerçekleştiriyor, satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz. verdiğimiz başlıca hizmetler:

-dijital reklam: google adwords hesap yönetimi başta olmak üzere facebook, ınstagram reklamlarınızı kurgulayıp yönetiyor minimum bütçe ile maksimum getiriyi sağlamayı hedefliyoruz. dijital pazarlama çözümlerinde uzman olan ekibimiz 1.000.000 usd'den fazla paid click başta olmak üzere reklam bütçesi yönetmiş, türkiye'nin en deneyimli ekiplerinden biri.

-kurumsal internet sitenizi hazırlıyoruz. eğer bir hizmet veya ürün satıyorsanız e-mağazanızı kuruyoruz.

-sosyal medya danışmanlığı veriyor, hesaplarınızı uzman iletişimcilerimizle yönetiyor ve size raporluyoruz. kitlenizle iletişiminizi daima etkili biçimde tutmanızı ve kitlenizi daha yakından tanımanızı sağlıyoruz.

-e-learning: şirket için eğitim projelerinizi dijitalleştirip, e-öğrenme ile şirket içi eğitimde zaman/mekan/insan kaynağı/maliyet tasarrufu sağlamanızı ve kalıcı bir eğitim materyali oluşturmanızı sağlıyoruz.

sözlük dışı iletişim: http://flenscon.com/iletisim
10765 entry daha
hesabın var mı? giriş yap