• çok sevdiğim, yakın bir arkadaşıma istanbul'da iş arıyoruz.

2 yıllık bilgisayar programcılığı okudu. kendi işini çok fazla yapmamış olmakla birlikte, bilgisayara son derece hakim.

yaklaşık 10 yıllık iş tecrübesi var, uzun süre coca cola'nın çağrı merkezinde çalıştı.

kendi işini yapabileceği pozisyonların dışındaki işlere de açık. boylu poslu, son derece prezentabl, güler yüzlü, çalışkan ve akıllı bir çocuktur. ehliyeti yok ne yazık ki.

yardımcı olmak isteyenlere şimdiden çok teşekkür ederiz.
  • bu başlıktan personel ve iş arayanlar umutsuzluğa kapılmasınlar.

ben burası üzerinden birkaç iş görüşmesine gittim. arkadaşlarımdan bir tanesi benim yönlendirmem ile iş buldu, bir diğeri de görüşmeye gitti ama aradığını bulamadı.

ben ve benim gibi kişiler hem kendileri için, hem de çevresindekiler için bu başlığa giriyorlar. o yüzden burayı okumaktan da, buraya yazmaktan da çekinmeyin.

tanım: hayırlara vesile olan ağ.
  • bir kaç entry yukarıda bir arkadaş, "bu başlıktan umudunuzu kaybetmeyin" demiş. o zaman bir kez daha yazayım, zira durumum çok kritik.

istanbul'da, iyi bir devlet üniversitesinin mimarlık bölümü programlarından birinde yüksek lisans yapmakta olan iç mimarım. ilk senem olduğu için haftada iki gün(pazartesi ve salı) okula gidiyorum. ama bu durum mayıs sonuna kadar sürecek, gelecek sene ise malumunuz tez aşaması, okula git gel yok, olsa olsa ayda bir danışmanla 1 saat kadar görüşmek için.

part time(pazartesi ve salı harici, mayıs sonuna kadar bu şekilde) ya da okula gittiğim günleri bir şekilde tolore edebileceğim(nasıl olur bu tolörans, şöyle; ya total maaşımdan bu iki gün düşülür ya da kaybettiğim zamanları ekstra çalışmayla kapatmaya çalışırım) şekilde full time acil iş arayışım var.

neler yaptım/yapabilirim? 10+ sene tecrübeliyim ama merak etmeyin bu tecrübeye dayanarak uçuk maaş istemem, gayet makulum bu konuda.* tasarım, projelendirme, üretim takibi, şantiye uygulama safhalarının tamamında rol aldım. iyi derecede autocad, orta düzeyde(fotogerçekçi renderlar alamıyorum) 3d studio max ve eser miktarda photoshop bilgim mevcut. istanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum ama çok ekstrem mesafeler olmadıkça anadolu yakasında da çalışabilirim.

durum bu suserlar. haydi bakalım, bir umut diyelim...

iletişim için,

gehry1471@gmail.com
  • (bkz: #65662298)

şunu da şuraya koyayım, belki iş arayan birine yardımı dokunur.
  • şirketimize, ziraat fakültesi mezunu, bahçe bitkileri konusunda deneyimli (bilhassa narenciye), adana'da yaşayan çalışma arkadaşı arıyorum. ilgilenenler mesaj atabilir.
  • işsizlik almış başını gidiyor.

6 aydır iş aradığım bu ağda konuya farklı bir açıdan yaklaşmayı düşündüm.

yeni iş fikirlerine (kardeşim ben şurada şöyle bir iş yapıtım,sende kur sistemini para kazan diyen), fikrim var şöyle bir şey yapabiliriz, sermayem yok ama projem var gibi düşünceleri olanlardan mesaj bekliyorum.

yurtiçi-yurtdışı alım satım üzerine fikri olan da varsa iyi olur.

son olarak benim de kafamda büyük bir proje var, daha çok internet ile ilgili; lakin internetten site nasıl kurulur, altyapısıdır, geliştirme aşamasıdır bu gibi kısımlarda tek kaldığım için fikirden öteye gidemedi. sağlam bir melek yatırımcıya fikrimi paylaşabilirim.
  • çocuk kitapları illüstrasyonları konusunda kendini geliştirmiş bir arkadaşım iş bakıyor. fikir sahibi olmadığım bir alan olduğu için sözlük içi ve dışı soru ve teklifleriniz için doğrudan kendisine mail atabilirsiniz.
    iletişim: dyartc@gmail.com
    edit: işbu entry vasıtasıyla kendisi ile irtibata geçip iş yaptıran ve memnun kalan arkadaşlarımız olmuş. umarım daha fazlası için vesile olmuş olurum.
  • bu başlığı açmayacaktınız işerler buraya
  • bir projede beraber çalışabileceğim ankara'da php bilen bir arkadaş arıyorum. projenin ilk adımından son adımına kadar beraber çalışacağız. proje detaylı bir panel yapımı olacak.

iletişim için yeşillendirin.
  • e-ticaret sitelerinizin reklam yönetimini yapabilirim.

1-facebook, twitter, instagram haftada 1-2 özel tasarım(hergün özel tasarım isterseniz fiyatta güncelleme yapılacaktır) içerik paylaşımı, bunun yanında sizin gönderdiğiniz içeriklerin paylaşılması
    2-facebook, instagram reklam ayarları, yönetilmesi ve planlanması
    3-detaylı raporlama için

ücret : aylık 2000 tl

eğer adwords + sosyal medya ile çalışmak isterseniz;

1-facebook, twitter, instagram haftada 1-2 özel tasarım içerik paylaşımı, bunun yanında sizin gönderdiğiniz içeriklerin paylaşılması
    2-facebook, instagram adwors reklam ayarları, yönetilmesi ve planlanması
    3-analytics ile 15 günlük detaylı raporlama
    -anahtar kelime
    -nereden tıklandığı(veriye göre o şehire özel adwords çalışması yapılır)
    -cinsiyet vs.

ücret : aylık 5000 tl

sadece adwords için ücret : aylık 3000 tl

ayrıyetten yaprak site yaptırmak isterseniz de detaylı bir fiyatlandırma verebilirim.

iletişim için sözlük mesajlaşma fasilitesi, dinar114@yandex.com veya skype:omer_mb üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap